Каремати, сідушки

Каремати, сідушки

Каремати, сідушки

Як приємно буває після декількох годин на ногах присісти і відпочити! А про заслужений сон після довгого напруженого дня і говорити не доводиться. З цим немає проблем у оточенні цивілізації: ми сидимо на зручних стільцях, лавках чи канапах, а спимо у м’яких ліжках. А ось перебуваючи на природі, далеко від звичних умов — у багатоденному поході або на військово-тактичній грі, розрахованій на кілька діб — про комфорт під час відпочинку необхідно потурбуватися заздалегідь. Адже сидіти або лежати на голій землі чи на тонкій підлозі намету — сумнівне задоволення навіть у теплу пору року. Виробники туристичного спорядження не могли оминути це питання, а тому зараз кожен без проблем може купити каремат або сідушку — легке, компактне і в той же час практичне спорядження для комфортного перебування на природі.

Головна задача сучасних карематів і сідушок полягає у тому, щоб захистити людину, що знаходиться на землі, від холоду і вологи. Крім того, вони захищають одяг та спальний мішок від забруднення і до певної міри згладжують нерівності поверхні, забезпечуючи додатков у зручн ість . При цьому такі вироби мають бути досить легкими та простими у транспортуванні. Все це зумовило вибір матеріалів та особливості конструкції.

Найпростішим різновидом туристичних килимків є так звані “пінки” — вироби у вигляді листа зпіненого полімеру, найчастіше поліетилену. Вони прості, недорогі, компактні і надзвичайно надійні та “витривалі” — для “пінки” не страшні проколи, порізи і навіть розриви значної довжини. Через невелику товщину такі килимки не дуже комфортні, особливо якщо мова йде про сон — постіль виходить твердою. Але багато хто не вважає це значним недоліком, і цей різновид сідушок та карематів є надзвичайно популярним серед вітчизняної аудиторії.

Інший різновид подібного спорядження — так звані самонадувні килимки. Вони складаються з оболонки і наповнювача, роль якого грає так званий полімер з відкритими ячейками (на відміну від “пінок”, де ячейки закриті). Для транспортування такий виріб можна компактно згорнути, а перед використанням його слід розкласти та відкрити клапан — при цьому ячейки розправляться, оболонка наповниться повітрям і килимок розгорнеться до робочої товщини (для надання потрібної пружності не завадить додатково надути оболонку кількома видихами). Самонадувні вироби значно комфортніші за пінки, але коштують помітно дорожче і чутливі до порізів та проколів, на додаток до такого килимка варто мати при собі відповідний ремкомплект.

Наостанок зазначимо, що невеликі сідушки можуть бути оснащені ременями для закріплення на тілі. Це дозволяє постійно носити “місце для сидіння” з собою і вільно сідати майже де завгодно, не переймаючись переміщенням сідушки.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно