Калійні добрива види, назви, застосування

Калійні добрива: назви, опис і схеми застосування

Хлористий калій застосовується при вирощуванні:Широке застосування підживлення отримала і в розведенні садових культур.

 • помідори;
 • картопля;
 • огірки;
 • Червона смородина;
 • агрус.
 • магній;
 • бор;
 • кальцій;
 • фосфор;
 • мідь;
 • залізо.

Зола листяних дерев містить в 2-3 рази менше калію, ніж зола хвойних. Підвищена кількість даного елемента спостерігається у молодих дерев в порівнянні з дорослим.Лужні грунти і грунти, в яких присутня значна зміст карбонату, не підходять для внесення деревної золи. Зате підзолисті ґрунти позитивно відгукуються на даний препарат, знижуючи свою кислотність завдяки що міститься в складі добрива вапна.

/>Зустрічається під іншою назвою – сірчанокислий калій. Цінується сільськогосподарськими виробничниками за високу ефективність. Позитивною характеристикою препарату є відсутність в його складі списку таких отруйних хімічних елементів, як:Перед посадкою навесні добриво вноситься безпосередньо в посадкові лунки в обсязі 5 г на квадратний метр, а в осінній період, незадовго перед оранкою, дозування з'єднання підвищується в 5 разів. Сульфат калію здатний компонуватись з іншими препаратами зі збереженням своєї ефективності і відсутністю шкоди для культурних рослин. Допускається використання добрива в парникових умовах.

На грунтах, підгодованих сірчанокислим калієм, рослини менше страждають від розвитку захворювань, зокрема сірої гнилі. В овочах підвищується рівень цукрів і вітамінів, за рахунок чого вони стають корисніше і приємніше на смак. Підходить підгодівля і для квітів, зокрема для троянд.На сильнокислому грунтах краще утриматися від даного добрива. Також не можна змішувати його з мінеральними вапняними сполуками. Поширений також під такими назвами, як поташ і карбонат калію. Зміст основного компонента в добриві дорівнює 55%, до складу входить невелика кількість магнію і сірки. Хлор в препараті відсутній, що значно збільшує діапазон культур, у яких допускається застосування розглянутого з'єднання. Особливо широко поташ використовують при підгодівлі картоплі. Дозування добрива залежить від періоду внесення вуглекислого калію. Показники вказані в таблиці:характер підгодівлі Дозування, г / кв. мВуглекислий калій є продуктом промислової переробки нефелина і глинозему. Незважаючи на це, отримати дане з'єднання можна і своїми руками в домашніх умовах, переробивши золу і рослини.

Поташ досить гігроскопічний і навіть при нетривалому перебуванні у вологому середовищі злежується і втрачає свої властивості. З цим пов'язано відносно рідкісне вживання карбонату калію в якості добрива. Іноді в його склад вносять вапно, але внаслідок цього грунт зазвичай стає більш лужною. Переважно перед використанням змішати поташ з торфом в однаковому співвідношенні, завдяки чому гігроскопічність трохи зменшиться, і результативність вуглекислого калію як добрива зросте.Дане калиевое речовина, утворене з відходів виробництва цементу, є досить ефективним добривом. Значним перевагою є відсутність хлору в складі.Найбільш часто цементний пил застосовують на надмірно закислення грунтах. Для поліпшення фізичних властивостей її рекомендується змішати з фрезерним торфом.Відноситься до розряду азотно-калійних комплексних добрив. Проявляє особливу ефективність при внесенні в період плодоношення сільськогосподарських культур. Не менш дієвим виявляється використання підгодівлі в теплицях. До складу добрива входять 38% калію і 13% азоту.

Зазвичай вноситься в весняний період, але допускається використання добрива влітку і в якості рідкої підгодівлі.На 1 квадратний метр використовують 20 г препарату, попередньо розведених у 10 л води.

Азот займає в препараті 17%, калій – 28%, а фосфор – 24%. Особливо корисно дане добриво для томатів. Вони значно менше уражаються фітофторою, паршею, кореневої і стеблової гниллю. Ефективність з'єднання значно підвищується на чорноземах і глиноземах.До складу даного препарату входять:Хлору в добриві міститься всього 3%. Речовина підходить для вживання на пісках і супісках, які зазвичай характеризуються гострим дефіцитом мікроелементів.

Найчастіше калимагнезию використовують для рослин, які негативно ставляться до хлористим з'єднанням. Обсяг внесення зазвичай становить 10 г на квадратний метр. Препарат цінується садівниками за невисоку схильність до гігроскопічності і підвищену рассєїваємость.Калійно-фосфорне добриво, здатне, крім основного дії, посилити стійкість культурних рослин до захворювань. Речовина корисно для насичення ґрунту мікрофлорою. Особливо рекомендується до використання в умовах теплиці.

Найчастіше монофосфат калію вживають на квіткових, садових, плодових, декоративних культурах. Позитивно відгукуються на внесення наступні овочі:

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
 • Ваш список
  “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно