Симптоми хвороби - Ейфорія

Симптоми хвороби - Ейфорія

Ейфорія - це патологічно підвищений, неадекватно святковий настрій, який не має під собою об'єктивних причин. Все навколишнє бачиться як би крізь рожеві окуляри, відзначається непробивний оптимізм. Навіть трагічні моменти життя сприймаються радісно.

Ейфорія в перекладі з грецького означає - стан задоволення. Ейфорія характеризується психомоторним збудженням, багатослівністю, мімічної активністю. Подібний стан спостерігається при певних ендокринних, психічних, травматичних та інфекційних захворюваннях. Особливо ейфорія відзначається при олігофренії і ураженні лобових частин мозку.

У психіатрії ейфорія вважається формою хворобливо-підвищеного настрою, якому властиво блаженство і безтурботна тиха радість. При ейфорії не спостерігається рухова і інтелектуальна активність.

В наркології ейфорію вважають однією їх складових синдрому наркотичного сп'яніння, до складу якого входять змінений стан психіки. Тобто ейфорії притаманні не тільки емоційні девіації, а й деякі психічні та соматичні сприйняття, які і служать причиною позитивних змін в емоційній сфері.

Різні наркотики викликають різні стани сп'яніння, для яких властива і різна структура ейфорії. Снодійні препарати і алкоголь викликають ейфорію, яка характеризується емоційними змінами в комплексі з інтелектуальною та руховою загальмованістю. При опійної ейфорії спостерігається блаженство, емоційний спокій і стан соматичного насолоди, але не спостерігається інтелектуальної загальмованості. Відчуття підйому життєдіяльності, фізичне та інтелектуальне прозріння при прийомі стимуляторів, є причиною емоційного зсуву. Психоделіки та гашиш змінюють сприйняття і мислення, перетворюючи його на своєрідний фантастико - містичний стан свідомості.

При яких захворюваннях виникає Ейфорія:

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Ейфорія:

Вас турбує Ейфорія? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Ейфорія? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно