Вирощування марихуани

вирощування марихуани

Де буде проходити Гров?
Основні етапи вирощування конопель в аутдорі
вибір освітлення
Визначаємося з грунтом для конопель
Грунт і добрива
Як вибрати правильний сорт
Загальні рекомендації при підборі сорти
Основні етапи росту конопель
короткий підсумок

Вирощування марихуани набирає все більшої популярності в зв'язку з ростом областей її застосування і поступової глобальної легалізації. Незважаючи на гадану простоту, для вирощування конопель будуть потрібні певні знання і фінансові витрати. В першу чергу слід вибрати місце для вирощування.

Індор або аутдор

Індор або аутдор

Звітний кущ марихуани в домашніх умовах - мрія шанувальників цієї рослини. Відповідні місця для вирощування:

 1. У житловій кімнаті, використовуючи гроутент або гроубокса;
 2. комора;
 3. Господарські приміщення: гараж, сарай, погріб і т.д .;
 4. Балкон, лоджія;

Місце для вирощування обмежується тільки фантазією і прямотою рук, деякі умільці збирають пристойні врожаї конопель навіть в системних блоках.

При підборі приміщення слід врахувати наступні фактори:

 • Температура навколишнього середовища повинна бути в діапазоні 20 - 30C, що відповідає більшості житлових приміщень;
 • Доступ до електричної мережі для підключення обладнання (світло, вентиляція і т.д.)
 • Помірна вологість.

у статті вирощування марихуани в домашніх умовах докладно описаний порядок дій і порівняння різних підходів.

Вибираючи відкритий грунт для вирощування канабісу, гровер частково полегшує своє завдання. Серйозно знижуються витрати, менше стресу при приході гостей, роль регулятора росту рослини повертається назад до природи.

Основні етапи вирощування конопель в аутдорі:

Основні етапи вирощування конопель в аутдорі:

 • Вибір правильного сорту в залежності від клімату і переваг гровера;
 • Підготувати розсаду і висадити її у відповідний час;
 • Визначиться з місцем висадки і підготувати його;
 • Періодично перевіряти Растишку.

Нічого складного вирощування в аутдорі немає, а якщо залишилися якісь питання, то рекомендуємо ознайомитися зі статтею вирощування канабісу у відкритому грунті , В ній наголос робиться на розписані тонкощі аутдору.

вибір освітлення

вибір освітлення

Як говорилося вище, найбільш простий спосіб використовувати "лампу від природи" - сонце і не обов'язково в аутдорі. Якщо хочеться кущик, але не хочеться витрат і зайвих пересувань за межі міста, то балкон або лоджія теж вихід, при цьому в якості досвітки можна використовувати led фітолампи. Слабка сторона цього методу вирощування - скромний урожай.

Якщо метою є великий урожай і при цьому не їздити за місто щотижня, то тут допоможе гроубокса з професійним освітленням. Детальніше як правильно підібрати лампу для конопель .

Визначаємося з грунтом для конопель

Конопля - однорічна рослина і за короткі терміни їй треба встигнути вирости і дати потомство, на що у інших рослин може йти кілька років. Короткий цикл життя рослини з лишком компенсується його метаболізмом. Канабіс легко засвоює корисні елементи і енергійно росте, для того, щоб допомогти їй, особливу увагу слід приділити складу грунту, в якій вона буде рости. Земля повинна бути пористою, не збирати в собі вологу і бути добре аеріруемой.

Підживлення і хімічний склад грунтосуміші

Підживлення і хімічний склад грунтосуміші

На даний момент представлений широкий вибір спеціалізованих добрив для конопель , Підгодовуючи рослини варто запам'ятати, що краще не долити, ніж переборщити. З вибором лінійки добрив для конопель допоможуть тематичні майданчики, зокрема гроурепорти, в них можна подивитися в яких пропорціях і які добрива можна використовувати.

Останнім часом популярність набирають спеціальні набори добрив, призначені для всього життєвого циклу конопель. Як приклад можна привести набір мінеральних добрив Flora Series , Що складається з трьох інгредієнтів.

Кожен з них призначений для конкретної стадії розвитку рослини. Перший допомагає рослині вирости великим і пишним, другий - зміцнює кореневу систему і допомагає формувати суцвіття, третій - містить всі необхідні вторинні поживні речовини і здатний стабілізувати рівень pH грунту.

Так само варто згадати про важливу роль кислотності грунту (Ph) і її електропровідність (EC). Їх значення краще підтримувати в діапазонах 5.5 - 6.5 і 1.0 - 2.0 відповідно.

Вибираємо правильний сорт

Після того як місце підготовлено і зроблені всі підготовчі справи, залишилося вибрати відповідний сорт. Тут теж звертаємо увагу на гроурепорти і зіставити свої умови з гроурепортом, тобто Живучи, наприклад, в московській області, цілеспрямовано шукайте репорти саме з неї. Деякі гровер використовують географічні координати (довгота, ширина).

Загальні рекомендації при підборі сорти:

 • Вибирайте змішану генетику, чиста сатіва або індика досить вибагливі в процесі вирощування;
 • Менший урожай автоцветов з лишком компенсується їх невибагливістю;
 • Для аутдору в північних регіонах або для слабких гроубокса і підвіконь кращий вибір - автоцвет з переважанням індика.

Якщо пояснення зверху не прояснили ситуацію, то настійно рекомендуємо прочитати: який сорт конопель вибрати новачкові .

вирощування марихуани

Підготовчі стадії закінчилися, поговоримо про сам процес культивації конопель. Умовно його можна розділити на 5 стадій:

 • Пророщування і перші сходи;
 • Вегетативна стадія;
 • цвітіння;
 • Збір врожаю;
 • Сушка, пролечка підготовка до подальшого зберігання.

пророщування

пророщування

З пророщуванням насіння конопель все гранично ясно, головне створити оптимальні умови для пробудження життя в сім'ї. Після того, як насіння проросло перший час йому буде потрібно багато світла, дотриманні світлового режиму 18/6. Коли паросток зміцнів і пустив другу - третю пару листя його можна пересаджувати в горщик, або висаджувати у відкритий грунт.

Вега

На даному етапі коноплі набирається сил і росте не по днях, а по годинах. Саме в цей період у гровера є можливість сформувати майбутній кущ конопель, використовуючи методи підвищення врожайності конопель . Активне зростання канабісу супроводжується нескромним апетитом до елементів: азот, магній і кальцій.

Під час вегетативної стадії коноплі активно набирає зелену масу, чим користуються комерційні гровер клонуючи його, правда цей спосіб поширюється тільки на фотоперіодние сорти. Так само існує серйозна різниця між протіканням веги у індика і сатіва домінантних сортів.

цвітіння

цвітіння

Найсолодша стадія під час вирощування конопель, коли кожен день стає випробуванням. У цей час з'являються предцвети за якими можна і потрібно визначити стать конопель. З початку цвітіння і до самого Харвест коли починають набухати і гнутися від тяжкості суцвіть, а випускається аромат з кожною годиною стає все інтенсивніше. З'являються лисячі хвостики, трихоми товстим шаром покривають суцвіття і листя. Конопля в цей час потребує посиленого живлення, зокрема дозування фосфору, калію можна збільшити вдвічі.

Збір врожаю

Збір врожаю

Кінець цвітіння характеризується потемнінням лисячих хвостиків і помутнеем трихом, якщо більше 50% залоз прийняв бурштиновий колір, значить пора починати збір врожаю.

АЛЕ! Для збору дійсно потужного і смачного стаффа слід передбачити момент збору врожаю за 2 - 3 тижні, це допоможе пролити рослина тобто поливати чистою водою без підживлення, що допоможе позбутися від залишків добрив і зробить смак чистіше і приємніше. Не варто лякатися пожовтіння листя, це нормальна реакція.

Останній полив рекомендується проводити за 1 - 2 дні до зрізання куща, так само рекомендується знизити рівень вологості до максимуму. Ці процедури полегшать манікюрінг конопель і збільшить нажорістость смоли.

сушка

сушка

Помилки на цій стадії не мають прощення. У свіжо отманікюрінних шишках все ще міститься волога, що погано позначається на її смак і ускладнює зберігання. В якості профілактики появі цвілі і пересихання краще дотримати наступні умови:

 • Температура в межах 18 - 24 C;
 • Повна відсутність світла, під його впливом молекули ТГК розпадаються;
 • Вологість повітря не більше 50%;
 • Хороша вентиляція.

Якщо все зроблено правильно сушка не займе більше 8 - 10 днів, після цього за бажанням можна дотримати на пролечке.

короткий висновок

Вирощування конопель трудомісткий і цікавий процес і радість від першого завершеного Гров не забувається. «Хочеш навчитися плавати - плавай» - ця фраза підходить і для вирощування марихуани, вміння приходить з досвідом, благо є великий вибір недорогих автоцветущіх сортів, на яких можна набити руку і зрозуміти основи гроверства і, може бути, через кілька років саме ваш сорт буде удостоєний нагороди на черговому High Times cannabis cup.

* Вся представлена інформація носить виключно ознайомчий характер і не є керівництвом або закликом до дії.

** Нагадуємо, що використання насіння марихуани в якості посівного матеріалу (вирощування конопель з метою отримання рослини) заборонено КК Російської Федерації. Детальніше з законом Ви можете ознайомитися тут .

Новости

  Купить обои для стен в интернетОбои для стен – роскошные наряды вашего дома. Мода и жизнь мчатся вперед, меняются, на гребне этой волны красуются настенные покрытия лучших производителей. Их без преувеличения можно назвать произведениями

Натяжные потолки Элит Строй Решив делать ремонт в квартире, хозяевам стоит серьезно задуматься об установке натяжных потолков. Этот вид отделочного материала уже давно зарекомендовал себя с наилучшей стороны при оборудовании помещений

Потолок армстронг Содержание Чем хорош и чем плох армстронг Как устроен армстронг О самодельных плитах Оборудование для потолка армстронг Расчет армстронга Узлы подвески Монтаж каркаса потолка Сборка потолка армстронг Видеоинструкция

Профессиональная очистка крыши от снега Последняя редакция: 06. 04. 2017 Автор: Олег Посольский В зимнее время на крыше скапливается значительная масса снега, которая оказывает давление на стропильную систему и кровельное покрытие. Если выпадет

Крыши спб Плоские конструкции встречаются в главном в странах, на местности которых выпадает малозначительное количество каждогодних осадков. Потому что при обильном количестве осадков вода будет накапливаться

Натяжные потолки цена На правах рекламы Многие отечественные потребители сегодня выбирают ПВХ-пленку для отделки перекрытий. Натяжные потолки — это быстро, экономично и долговечно. Еще одно преимущество, которое влияет на

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
 • Ваш список
  “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно