Вирощування конопель в аутдорі

Вирощування конопель в аутдорі

Серед гроверів усього світу все більшої популярності набирає вирощування в аутдорі

Серед гроверів усього світу все більшої популярності набирає вирощування в аутдорі. Це пов'язано зі збільшенням числа країн, які лояльно ставляться до культивації обмеженої кількості кущів конопель у відкритому грунті для власних потреб. Іспанія, Голландія, Уругвай, Канада, більше десяти штатів США і багато інших держав дозволяють садівникам спокійно вирощувати кілька кущів марихуани у себе на задньому дворику або городі. Вирощування в аутдорі можна розділити на кілька етапів.

Вибір відповідного сорти конопель

Вибір відповідного сорти конопель

Найпростіший спосіб підібрати сорт конопель, відповідний для кліматичних умов гровера - це знайти Гроу-репорт, в якому культивація відбувається на такий же широті. Якщо сорт прекрасно себе почуває в даних умовах і влаштовує садівника по характеристикам, то вибір очевидний. В іншому випадку, варто звернути увагу на індика-домінантні сорти, які є універсальним вибором для клімату нашої країни.

Якщо досвіду немає, то можна почати з сорти конопель White Russian fem. Він ідеально підходить для відкритого грунту нашої країни. Рослина стійка до негативних факторів зовнішнього середовища, не боїться перепадів температур, цвілі і грибків. Його сильний імунітет відобразить будь-яку хворобу. Тривалість цвітіння растишки становить 56-63 дня, а врожайність сягає 350-500 г шишок з 1 кв.м. Готовий продукт принесе міцний всепоглинаючий стоун ефект, що розташовує до довгим роздумам.

Також відмінним рішенням для будь-якої кліматичної зони нашої країни стане сорт конопель Auto Super Skunk. Цей автоцветущій гібрид виділяється швидким життєвим циклом в 60-65 днів. Цього цілком достатньо для комфортного зростання навіть в районах з коротким літнім періодом. Зростання кущів растишки досягає 40-90 см, що дозволяє легко укрити їх в городі або саду серед іншої рослинності. Після Харвест готовий продукт порадує забійним розслаблюючим стоун ефектом.

Якщо треба перестрахуватися і посадити неубіваемий канабіс, то перевагу можна віддати сорту конопель Auto Northern Lights. Він був спеціально виведений для суворого клімату. Растишка не боїться знижених температур і надмірної вологості, а її сильний імунітет здатний відобразити будь-яку хворобу. Рослини проходять життєвий шлях за 11 тижнів, приносячи близько 150 г шишок з одного куща. Вони надають забійне тривалий вплив, яке здатне вбити наповал навіть толерантних до ТГК гроверів.

Очікування відповідного часу

Очікування відповідного часу

Тут все залежить від клімату. У північних регіонах рослину поміщають у відкритий грунт, як правило, в травні / червні місяці, в регіонах з помірним кліматом - квітні / травні, на півдні - в березні. Точніше час можна визначити лише самостійно, в залежності від температури навколишнього середовища. Коли припиняться морози і температура вночі стабільно не опускатиметься нижче +10 градусів, то можна сміливо садити насіння. Пересадку пророщеного насіння краще робити при 16-18 градусах. Це мінімізує ймовірність виникнення у нього стресу. Детальніше про температурі для конопель .

вибір місця

вибір місця

Місце для вирощування конопель має перебувати:

 • Далеко від стежок і доріг;
 • У місцях, де ймовірність поява випадкових перехожих буде мінімальною;
 • Поблизу водойм. Для здійснення оперативного і непомітного поливу в період можливої ​​посухи;
 • На родючому грунту, де росте рясна рослинність. Особливо варто орієнтуватися на кропиву і малину, оскільки вимоги до грунті у них збігається з марихуаною;
 • Мінімум 8 годин на день на сонці, а краще навіть більше. Присутність тіні має бути мінімальним.

підготовка місця

підготовка місця

Місце для вирощування конопель потрібно підготувати заздалегідь. Особливу увагу слід приділити підготовці ґрунту в відкритому грунті. Якщо поруч немає кропиви або малини, то удобрити його слід обов'язково. Це можна зробити декількома способами:

 • Взимку закопати кілька кілограм риби для насичення ґрунту продуктами органічного розпаду до весни;
 • Після сходу снігу додати в грунт гній, добрива, кісткову або кров'яну борошно;
 • Принести відповідну грунтосуміш.

Для надходження більшої кількості сонячного світла можна зрубати заважають гілки дерев. А для надходження більшої кількості вологи в період дощу - викопати дренажні канали. Тут все буде залежати від самого місця посадки. Необхідно постаратися усунути якомога більше його мінусів.

Посадка чи висадка

Тут все залежить від сорту. Автоцветущіе сорти конопель дуже погано переносять пересадку. Їх насіння пророщують за 1-3 дні до висадки, після чого поміщаються в грунт. Фотоперіодним сортам краще дати зміцніти в приміщенні, щоб підвищити шанси на здорове зростання і розвиток. Як правило, їх тримають в Індоре 1-3 тижні. Але варто пам'ятати, що різка зміна обстановки може нашкодити рослині. Наприклад, щоб воно не отримало сонячний опік, слід заздалегідь потренувати його сонячними ваннами.

Догляд за растишками

Догляд за растишками

Якщо гровер хоче отримати значний урожай високої якості, то йому необхідно доглядати за рослиною. Крім поливу конопель в аутдорі в період посухи, йому необхідна підгодівля і дефоліація. Добрива допоможуть Растишка вирости здоровим, міцним і великими. А дефоліація посприяє перерозподілу поживних речовин в більш цінні для гровера частини рослини - суцвіття.

Підведемо підсумки

Сприятливий клімат, відсутність необхідності контролювати освітлення і вологість, боротися з сильним запахом і підвищена врожайність в аутдорі. Додати сюди мінімальні фінансові вкладення на інвентар і обладнання, і стане ясно, чому вирощування в аутдорі взяло гору над гроубокса в лояльних до культивації конопель країнах.

І знову відео від Хорхе Сервантеса

* Вся представлена інформація носить виключно ознайомчий характер і не є керівництвом або закликом до дії.

** Нагадуємо, що використання насіння марихуани в якості посівного матеріалу (вирощування конопель з метою отримання рослини) заборонено КК Російської Федерації. Детальніше з законом Ви можете ознайомитися тут .

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
 • Ваш список
  “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно