3 способи вирощування конопель в домашніх умовах

3 способи вирощування конопель в домашніх умовах

На тему «Як виростити коноплі вдома» в інтернеті існують тисячі інструкцій, статей і книг

На тему «Як виростити коноплі вдома» в інтернеті існують тисячі інструкцій, статей і книг. У країнах де культивація канабісу в домашніх умовах дозволена законом, гровер із задоволенням користуються запропонованими матеріалами і вирощують власні врожаї. Там, культивація домашньої конопель стала для багатьох хобі або способом життя. Спираючись на досвід таких садівників, ми вирішили описати 3 найпоширеніші способи вирощування конопель будинку. Ми виключили метод вирощування марихуани в гідропонних установках , Оскільки він вимагає особливих навичок і спеціального устаткування.

Конопля будинку - важливі моменти

Грунт для конопель

Грунт для конопель

Відповідну грунтосуміш для конопель можна придбати в квітковому магазині. Найкраще підійде суміш на гумусовой основі. Важливо переконатися, щоб рівень pH вибраного ґрунту був на рівні в 5,5-6,5, і вона містила більше азоту, фосфору і калію, менше - кальцію, сірки і заліза.

Освітлення для конопель

Освітлення для конопель

Як джерела світла для домашньої марихуани найкраще підходять лампи ЕЛС, LED і ДНаТ . Лампи розжарювання категорично не рекомендуються, оскільки їх спектр світла не відповідає потрібному для конопель. Вибираючи ДНаТ слід також враховувати, що вони сильно нагріваються, а тому в тісному просторі їх краще не використовувати.

Температура для конопель

сприятливим температурою для марихуани вважається діапазон між 18 і 27 градусами. Найкраще намагатися підтримувати цей показник на позначці в +24 градуси. Якщо з якихось причин гровер зможе підтримувати тільки температуру близьку до крайніх відмітка, то кращими сортами конопель для нього будуть морозостійкі або жаростійкі.

запах коноплі

У період цвітіння канабіс випускає досить насичений аромат, який дуже добре впізнаваний. Щоб уникнути зайвої уваги, необхідно або встановити вугільні фільтри, або підібрати слабопахнущіе сорти конопель .

Вибір сорти конопель

Вибір сорти конопель

Опустивши особисті переваги гровера, вибір сорту марихуани для вирощування вдома необхідно робити в залежності від умов культивації. Рослина має міститися в відведеному для нього просторі. Тривалість життєвого циклу збігатися з можливостями гровера підтримувати сприятливі умови. І звичайно ж, не варто забувати про запах. Купити насіння конопель можна в інтернеті.

Відмінним рішенням стане сорт марихуани Auto Cream Caramel, який прекрасно підійде для будь-якого нижче викладеного способу вирощування. Це невибаглива рослина славиться своїми Смакоароматична якостями, які несуть в собі солодкі карамельні нотки. Його життєвий цикл триває всього 55-65 днів, в врожайність в закритому грунті досягає 400 г шишок з 1 м2. Готовий продукт містить 20% ТГК і приносить потужний стоун ефект.

Також варто звернути увагу на універсальний сорт конопель Auto Ak від Марьіванна, який здатний порадувати господаря в будь-яких умовах. Його кущі досягають висоти в 60-120 см, що ідеально підходить для стелс-боксів і гроубокса. Ця Растишка славиться своєю стійкістю і невибагливість. Кожен садівник обов'язково знайде з нею спільну мову. Тривалість її життя становить 60-70 днів. За цей час вона встигає принести до 500 г шишок з 1 м2.

Любителям чистого сатівного хая неодмінно сподобається невибагливий сорт марихуани Automatic Amnesia, який прекрасно себе почуває в обмеженому просторі Індора. Він проходить шлях від проростання насіння до Харвест за 75 днів. Суцвіття виростають компактними і смолистими. Через велику кількість кристалів ТГК вони переливаються на світлі яскравими фарбами, немов дорогоцінне каміння. Єдиний мінус цієї растишки - сильний аромат. Тому без вугільного фільтра ніяк не обійтися.

3 способи вирощування конопель будинку

стелс Гров

стелс Гров

Стелс Гров на увазі непомітне (приховане) вирощування канабісу в обмеженому просторі. Зазвичай розміри стелс-боксу не перевищують 40/40/80 см. Для цього відмінно підійде комп'ютерний корпус, відро або невелика тумбочка. Всередину встановлюються 1-3 лампи ЕЛС або LED, або ж одна малопотужна ДНаТ. Як вентиляції відмінно підійдуть один або два комп'ютерних кулера. Витрати на таку конструкцію мінімальні, і при скромному підході навряд чи перевищать 30-50 $. Таким способом можна виростити 1, максимум 2 куща канабісу, тому на пристойні запаси готового продукту сподіватися не варто.

Повноцінний обладнаний гроубокса

Повноцінний обладнаний гроубокса

Вирощування конопель в гроубокса - найпростіший спосіб контролювати сприятливий для марихуани мікроклімат. Для нього підійде шафа, кухонний ящик, старий поламаний холодильник або будь-яка інша, відповідна за розмірами закривається конструкція. Всередину неї встановлюється кілька ламп середньої або одна великої потужності. Найкраще використовувати лампи ДНаТ. Внутрішня поверхні обклеюється светоотражающим матеріалом, в якості якого може виступати фольга, пенофол і т.п. Для підвищення врожайності можна встановити скрог сітку.

Щоб нейтралізувати запах, встановлюється вентиляція з вугільним фільтром. Залежно від розміру гроубокса, в ньому можуть поміститися 1-6 кущів марихуани, що дозволить Гроверу отримати непоганий запах висушених шишок. Вартість такої конструкції може варіюватися від 50 до 500 доларів, в залежності від типу обладнання і самого гроубокса.

Окреме приміщення або кімната для вирощування марихуани

Окреме приміщення або кімната для вирощування марихуани

Цей спосіб більше підходить для комерційної культивації канабісу. Він вимагає чималих вкладень, які перевищують 500 $ і можуть рости до декількох десятків тисяч. Кількість кущів тут буде обмежуватися лише розмірами відведеної кімнати, а тому врожаю вистачить не тільки для себе.

У приміщенні встановлюється хороше освітлення, кількість джерел якого залежить від кількості рослин. Оскільки запах від безлічі рослин буде вже дуже відчутний, необхідно встановити промислову вентиляцію з потужним вугільним фільтром. Поблизу рослин встановлюються світловідбивачі. Для підвищення врожайності рослини можна розбити на кілька груп, і для кожної з них встановити скрог сітку. Щоб просто було підтримувати оптимальну температуру, часто вдаються до установки клімат контролю. При бажанні можна встановити систему автоматичного поливу. Тут все обмежується лише фінансовими можливостями, а тому при їх достатку можна дійти до промислових масштабів Голландії.

Порівняння способів вирощування конопель

Порівняння способів вирощування конопель

* Вся представлена інформація носить виключно ознайомчий характер і не є керівництвом або закликом до дії.

** Нагадуємо, що використання насіння марихуани в якості посівного матеріалу (вирощування конопель з метою отримання рослини) заборонено КК Російської Федерації. Детальніше з законом Ви можете ознайомитися тут .

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно