Що таке сатіва і індика

Що таке сатіва і індика

Індіка і сатіва - 2 назви основних видів конопель. У сатіва і індика відміна найістотніше проявляється при вживанні кінцевого продукту гровінга. Кожен з видів впливає на свідомість і психіку по-своєму, включаючи заспокійливий ефект і лікарські властивості. Коливання сортів канабісу знаходиться в діапазоні від найчистішої індика до виключної сатіва.

Для створення нового гібрида ці 2 види можуть змішуватися в співвідношеннях: 70% індіки до 30% сатіви, рівні половини інд і ка сатіва, 20% сатіви до 80% інд і к и і т.п. В результаті селекції і змішування генів sativa і indika практично щодня з'являються нові сорти трави з поліпшеними характеристиками щодо проростання, концентрації канабіноїдів (ТГК), варіативності ефектів і т.п.

Сатіва і індіка: відмінності

Indiсa - це досить низькоросла, невибаглива чагарникова рослина. ЇЇ висота в стандарті не перевищує 1,5-1,7 м. Кущ має широкі і короткі листи. Ці характеристики роблять траву інд і к и ідеальної для індорного розведення навіть у мінімальних за площею просторах. Кожна шишка рослини по запаху дуже солодка або ж кисла.

Регіон походження інд і к и - Непал, Афганістан, гірські райони Індії, де кліматичні і географічні умови важко назвати сприятливими. Була викликана необхідність пристосування рослини до місцевості і її особливостям, що і стало своєрідним «тренінгом виживання». Вибираючи інд ік а або сатіва, варто відзначити, що сорти трави, в яких домінує перший вид, є оптимальним вибором для старту коноплярства.

Переваги сортів канабісу з домінуванням інд і к и :

 • найкраща пристосованість в будь-якому середовищі
 • виживаність при неправильному догляді (порушення режиму поливу, освітлення, температур, несвоєчасне внесення добрив і т.п.)
 • компактність в розмірах дорослих кущів
 • висока врожайність у порівнянні з сатіва при рівних умовах
 • досить короткий життєвий цикл до періоду дозрівання шишки.

Ефект від вживання марихуани інд і ка -сорту

Якщо лаконічно описати дію конопель-індика при споживанні, то кращим словом буде «фізичний». Людина відчуває глибоке фізичне розслаблення, спокій і якесь заспокоєння. Види сатіва і інд і ка мають істотну відмінність в рекомендованому часі прийняття. В даному варіанті це, без сумніву, вечір, коли можна дозволити собі повний релакс після напруженого дня і можливим подальшим тривалим здоровим сном.

Основні ефекти від Indica-гібридів:

 • легке знеболювання при мігрені і больових відчуттях в тілі
 • м'язове розслаблення, що особливо важливо при спазмах
 • зменшення спазматичної активності
 • зняття нервової напруги, стресу.

Користь гібридів з переважанням індіки

У країнах, де канабіс легально застосовується в медичній практиці, лікарі точно знають, що таке інд і ка і сатіва, що підвищує ефективність застосування трави для вирішення різних проблем.

Інд і ку виписують для лікування:

 • безсоння і різних порушень сну
 • безпричинної тривоги і занепокоєння
 • кластерних і хронічних болей
 • зняття больового синдрому і нудоти при захворюванні на рак та хіміотерапії
 • в комплексі з лікування епілепсії (що є унікальною практикою з підтвердженою ефективністю).

Після викурювання медичної марихуани сорти з інд і к -базою виникає бажання прилягти, почуття сонливості, розслаблення в кінцівках і психологічного релаксу.

Sativa - вид бур'янів марихуани. На відміну від інд і к и трава сатіва виростає до декількох метрів у висоту; її листя вузькі і довгі. Ці характеристики конопляних кущів роблять сатівні сорти хорошими для гровінга аутдорним методом - в теплиці, під тентом або під відкритим небом. Однак при наявності достатнього простору всередині приміщення рослину можна розводити і в Індорі.

Регіон походження сатіви - екваторіальні регіони Мексики і Колумбії. Запах шишки трав'янистий. Споживати кінцевий продукт слід в ранковий або денний час, тому що він надає ефект стимулятора - викликає підйом сил, фізичну та інтелектуальну активізацію.

Переваги сортів канабісу з домінуванням сатіви:

 • пристосованість до вирощування на вулиці, в теплицях
 • можливість простого схрещування з різними сортами для отримання низькорослої рослини
 • полегшення Харвесту зважаючи на чітку диференціацію ярусів з гілками в кожному кущі
 • розкриття розумового і творчого потенціалу при помірному вживанні
 • нетривала фаза активного впливу (в межах 1-1,5 ч з подальшим розслабленням).

Коли потрібні сорти канабісу з переважаючою сатіва?

Сатіва-сорти марихуани є вірним вибором, коли потрібно:

 • швидко підбадьоритися і повернути життєрадісність
 • позбутися від безсилля і апатії
 • абути впевненості в собі і відчути прилив сил
 • отримати заряд творчої енергії
 • на якийсь час забути про комплекси і скинути вантаж проблем
 • стати більш відкритим, доброзичливим і товариським.

Сорти з високим вмістом sativa часто можна в аптечці людей творчих професій: артистів, художників, музикантів.

Що таке рудераліс?

Ruderalis, або сміттєва конопля, - це унікальна дика марихуана, батьківщиною якої визнана Росія. У ній міститься мало ТГК, а тому дану траву можна вважати марною для застосування в особистих і медичних цілях. За хімічним складом дика конопля найближче до свого технічного «родичу» з сатіва-різновидів, який, як і рудераліс, не робить ефект на свідомість або фізичний стан людини, застосовується в технічних цілях.

Як відрізнити коноплю-рудераліс?

Кущі найчастіше не виростають вище 60-70 см. Листя у рудераліса дрібні і рідкісні, якщо порівнювати з індіка, сатіва.

Ефект рудераліса

З огляду на згадані раніше розміри і знижений вміст ТГК в канабісі-рудералісі, його споживання як самостійний продукт безглуздо. Бажаний ефект якщо і настане, то буде малопомітний.

Сорт Рудераліс

Завдяки активному розвитку коноплярства, створюються нові гібридні різновиди конопель з включенням рудераліса і сильним впливом. Це дає Гроверу поєднання переваг - властивості автоцвіта з високим рівнем вмісту КБД і ТГК.

Що сильніше, індіка або сорти з сатіва?

Сказати однозначно неможливо, тому що вони впливають по різному на людину. Перший вид зачіпає більше фізичне, а другий - нервову систему і свідомість. Ступінь прояву впливу залежить від заявлених сид-банком (виробником насіння) даних по одержуваному кінцевого продукту при правильному вирощуванні та обробці.

Не варто покладатися на поширену думку про те, що таке і як зовні виражаються вживання індіки і сатіви. Після кількох затяжок продуктів від сатіва-конопель не виникає безпричинний сміх. Такий ефект характерний для чистого виду, в наших же широтах поширені тільки гібриди.

Що станеться якщо змішати індіка і сатіва?

На генетичному рівні селекціонери постійно проводять таку операцію для отримання нових, поліпшених гібридів. Якщо мова йде про вживання, то більшість практиків свідчать на користь посилення ефекту.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
 • Ваш список
  “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно