Теплиці купити україна

Теплиці

Теплиці - це місця для укриття рослин від несприятливих погодних умов, що складаються з дуг і агроволокна. Багатьом дачникам і городникам не терпиться отримати перший урожай з грядок якомога раніше. У цьому їм допоможуть теплиці – купити їх можна в інтернет-магазині «Світ рослин». При виборі цього товару рекомендуємо враховувати його довжину, ширину і висоту дуг, матеріал їх виготовлення і наявність допоміжних кріплень, а також щільність і якість агроволокна. Встановивши теплицю на своїй дачній ділянці, Ви зможете щорічно одними із перших радіти зібраному врожаю.

Дуга для парника "Світ Рослин" 5х2 см

Парник "Світ Рослин" 4 м плотность 50г/м

Парник "Світ Рослин" 8 м плотность 50г/м

Парник "Світ Рослин" 6 м плотность 50г/м

Парник 6 м

Парник 4 м

Мини-теплица 3 м

Парник 8 м

Азотні добрива – що це, з чого вони складаються, як правильно вносити

Що таке інсектициди, чим вони небезпечні, таблиця сумісності

Щоб земля була здоровою і радувала урожаєм!

Парник з агроволокна купити в Україні. Застосування.

Радість від вирощеної у власній теплиці зелені і ранньої редиски не порівняти ні з чим - у кого є своя теплиця, той зрозуміє. І з кожним роком Ви обов'язково будете вирощувати щось нове, експериментуючи і домагаючись все кращих і кращих результатів, сміливо наважуючись навіть на буряк і моркву.

Придбати теплицю з агроволокна – означає зробити перший крок до отримання ранніх урожаїв! Як добре пригостити рідних і близьких салатом, вирощеним своїми руками, та ще й на 2-3 тижні раніше, ніж у сусіда!

Парник з агроволокна

Парник Пролісок, представлений в інтернет-магазині Свiт Рослин, виготовлений з агроволокна (спанбонду) 42 щільності. Агроволокно має ряд переваг перед тепличної плівкою:

  • Добре переносить сильні пориви вітру і навіть град
  • Пропускає атмосферні опади (дощ)
  • Пропускає м'яке розсіяне світло, рослини захищені від надлишку ультрафіолету
  • Зберігає вологу всередині, захищаючи рослини від посухи
  • Зберігає рослини при t -5°C
  • Теплицю з агроволокна дуже легко встановити
  • Займає мало місця при зберіганні.

Які культури можна вирощувати в теплиці з агроволокна?

Огірки. Сходи огірка під агроволокном, як правило, з'являються через 5-15 днів. Агроволокно позитивно впливає на рівномірність сходів, оскільки теплові умови під ним набагато краще, ніж у відкритому ґрунті. Перед цвітінням обов'язково потрібно прибрати тепличку, попередньо загартувавши рослини. Загартовування рослин здійснюється 4-5 днів.

Томати. Використання теплиці з агроволокна на томатах дозволяє отримувати товарну продукцію на два тижні раніше, ніж без укриття. Теплиця забезпечує оптимізацію температури для томата, особливо в нічний час.

Зелень. Як тільки земля перестане липнути до садових інструментів, можна висаджувати зелень у тепличку. Рукола, кріп, листовий салат. Вже дуже скоро віддячать Вам соковитою зеленню!

Зимове укриття троянд на зиму

Якщо троянди посаджені гарними дружними рядами, замість того, щоб укривати кожну окремо (особливо це важливо в перші два роки після посадки), можна зверху накрити тепличкою. І вийде своєрідний тунель.

Укриття троянд на зиму

Купити парник з доставкою поштою по Україні: Київ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Полтава, Чернівці, Черкаси, Вінниця, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Тернопіль, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Дніпро, Кіровоград, Хмельницький, Суми, Запоріжжя.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно