Аграрний інтернет-магазин POSIVNA

Аграрний інтернет-магазин POSIVNA

Посівна - аграрний інтернет-магазин, де вигідно купувати посівний матеріал і засоби захисту рослин. Ми розвиваємо аграрний бізнес, маючи довгострокову стратегію. Наша місія - надати якісні консультації в покупці посівного матеріалу та засобів захисту рослин, щоб фермер отримав високий урожай і прибуток за свою роботу. На це спрямовані всі зусилля наукового відділу, відділу продажів, логістики і маркетологів магазину Посівна.

Посівне насіння на Posivna.com.ua

Ми працюємо на ринку вже понад 4 роки і стали не просто магазином зручних покупок. Посівна - надійний партнер, а менеджери щиро переживають за успіх кожного клієнта. На складах є широкий вибір насіння посівних культур: соняшника, кукурудзи, нуту, сорго, гороху для успішного вирощування в наших кліматичних умовах. Ми пропонуємо технологію обробітку і захисту сільгоспкультур без обману і розрахунку отримати надприбуток, а для задоволення потреб клієнтів. Задоволений запропонованою ціною і оперативною доставкою покупець до нас обов'язково повернеться, щоб співпрацювати далі.

Агрохімія світових і українських брендів

Від якості своєчасного захисту посівів культурних рослин часто повністю залежить успіх вирощування. Безумовно важливо купити посівне насіння високої якості, з сильною генетикою, але й провести обробку від бур'янів, хвороб і шкідників при промисловому вирощуванні необхідно. У маркеті Вашого поля Посівна робота з людьми будується на довірі. Ми цінуємо кожного клієнта, тому пропонуємо якісні товари. В каталозі маркету Посівна гербіциди, десиканти, фунгіциди, протруйники, інсектициди й добрива тільки перевірених виробників світових і українських брендів.

Наші клієнти не бояться купувати аналоги препаратів за хорошими цінами, оскільки вони перевірені "в полі" і по ним зібрана величезна статистика по регіонах. Препарати ми закуповуємо безпосередньо у виробників і формуємо власні товарні запаси по складах в регіонах. Це дозволяє максимально скоротити час доставки по регіонах. Місця розташування складів Посівна по Україні:

 1. Кропивницький
 2. Бориспіль
 3. Вінниця
 4. Полтава
 5. Біла Церква
 6. Миколаїв
 7. Первомайськ
 8. Нова Каховка
 9. Харків
 10. Мелітополь.

У місті Чугуїв Харківської області успішно працює філія Посівна за адресою вулиця Шевченка 1.

Покупки в POSIVNA (Посівна)

Досвід багаторічної роботи з фермерами по Україні дає нам можливість і впевненість рекомендувати найефективніші рішення. Ми тісно співпрацюємо з сільгоспвиробниками, наші агрономи консультують клієнтів від моменту вибору гібрида, сорту культурної рослини або пестициду до збору фермерами високого врожаю. Посівна - фермерський магазин на просторах інтернету - мобільний консультант і місце, де Вам допоможуть і нададуть потрібну інформацію про гібриди і препарати.

Ми тісно співпрацюємо з насіннєвими компаніями, виробниками добрив і ЗЗР і реалізуємо тільки якісну продукцію в фермерському інтернет-маркеті. Посівний матеріал сільськогосподарських культур, який ми продаємо, відповідає світовим стандартам якості. Ми пропонуємо посівний матеріал світових і мультинаціональних виробників насіння:

 • Limagrain,
 • Syngenta,
 • Nuseed,
 • Pioneer,
 • Маїсадур,
 • Монсанто,
 • Євросем.

Товар відвантажується з власних складів і зі складів виробників, що виключає підробку або отримання покупцем зіпсованого товару. Гарантуємо відсутність підробки або відправку зіпсованого товару.

Тільки у нас найкращі ціни на насіння, посівний матеріал соняшника минулих років і спеціальна вартість при бронюванні посівного матеріалу цього року. Купуючи або бронюючи насіння посівних культур заздалегідь, Ви отримаєте кращу ціну і потрібний Вам обсяг. Якщо Вам ніде його зберігати, то посівмат полежить у нас на складі до моменту посіву Вами його на полі.

Менеджери аграрного інтернет-магазину і практикуючі агрономи завжди готові надати кваліфіковану консультацію по підбору насіння, засобів захисту рослин та добрив. Вони можуть проконсультувати як по рекомендованим сортам і гібридам, нормам внесення добрив і засобів захисту рослин, так і нададуть інформацію щодо вирішення проблем, що виникли у Вас на полі. Ми радимо спиратися на досвід агрономів при виборі посівного матеріалу (для різних регіонів підходять різні сорти і гібриди), і препаратів, які найбільш дієві. Якщо Вам потрібно купити посівний матеріал - звертайтеся в POSIVNA!

Переваги маркету Вашого поля Посівна

Пропонуємо купити посівне насіння та засоби захисту рослин (оригінали та аналоги) за конкурентними цінами і з 100% прогнозованим результатом. Робота в Посівна ведеться з кожним клієнтом. Нам не важливо, скільки у Вас гектарів землі, ми готові знайти рішення для власників 5 га і 5000 га. Ми працюємо кожен день з 8.00 до 20.00. Будь-який Ваш запит ретельно обробляється менеджером, складні моменти роз’яснить і професійні консультації надасть кваліфікований агроном.

 • оригінальне посівне насіння
 • препарати оригінали та високоякісні аналоги
 • відправку в день замовлення (при оформленні до 12.00) або на наступний день (при оформленні після 12.00)
 • вибір способів оплати: на розрахунковий рахунок, на картку Приватбанку, на пошті при отриманні товару
 • безкоштовні агрономічні консультації.

Отримуйте максимальну віддачу від вирощування рослин на своєму полі. У цьому допоможуть якісне посівне насіння та засоби захисту рослин. Кожен товар в магазині супроводжується сертифікатом якості. Посівна швидко доставляє посівний матеріал або ЗЗР транспортними компаніями в будь-яку точку України або власним транспортом на фермерське господарство. У будні дні раді бачити наших покупців в м.Київ, вулиця Заболотного 154Д, оф. 601.

Співробітники компанії Посівна - це професіонали з великим практичним досвідом вирощування культур в полі. Менеджери постійно докладають усіх зусиль, щоб підвищити рівень агрономічних знань. Ми заряджаємося ентузіазмом від клієнтів, які працюють на землі і отримують високий урожай і очікуваний прибуток. Ми даруємо впевненість нашим клієнтам, тому що переконані в якості проданого насіння і агрохімії.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
 • Ваш список
  “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно