Не рекомендую! Особливо наложений платіж продавцям! Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Не рекомендую! Особливо наложений платіж продавцям. - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Наскільки можна коротко! Відправив на з Києва полтавщину, у Глобине, спіннінг (упаковка - трикутна коробка Нової пошти довжиною 1,5 м. Вартість доставки 88 (!) грн. На секундочку. Покупець просив наложеним, бо в немає терміналів і інтернета для передоплати. Пішов на зустріч. Посилку доставили на 2-й, чи 3-й день. Мені смс-ка прийшла, набрав покупця - взяв трубку, сказав, що смс не отримував, але щоб я не переживав - заїде і забере. Я слідкував 3 дні - не забирає. Спробував дозвонитися до покупця - "морозиться" і не відповідає. Інколи виключає телефон. Запідозрив неладне. Коли настав 6-й день зберігання (перші 5 днів зберігання на складі НП безкоштовні), пішов спробував дозвонитися на телефон пітримки Нової пошти - не мрійте. НЕРЕАЛЬНО. Пішов увечері у відділення. Вони спробували подзвонити, сказали, що з Глобино також намагалися зв*язатися з покупцем - не відповідає. І тут я вияснив, що щоб повернути свій спіннінг, я маю сплатити сумму доставки туди і назад. Це близько 150-160 грн. Караул. Нова пошта навіть не збирається блокувати "чесного-шахрая" покупця: ми, мол, лише транспортні послуги. Отак я забив на Нову Пошту і на наложений платіж! І Вам не рекомендую. Бо рано чи пізно опинитеся на моєму місці. :(
согласен

Комментарии к отзыву

А вам не спадало на думку, що можна всього лишень взяти передоплату? Тут про цей "винахід" нової пошти писали вже раз зо ста - тре було просто почитати та подумати! Тим більш, всілякий недешевий та екзотичний крам (на кшталт спініга на зимку!) навряд буде замовляти реальний покупець.

Простий метод перевірити: в разі істотних сумнівів в порядності одержувача надіслати перш якесь сміття - як він прийде та почне сварити - значить, справжній. А як ні - то хай собі потім нова пошта думає - куди то сміття подіти!

(Украина, Київ) 18 октября, 2016 год (Украина, Київ) 18 октября, 2016 год

1) повний ігнор отримувача (навіть, якщо він залізобетонно шахрай) - його навіть не блокують у системі Нової Пошти!

2) ТАРИФИ НП - це щось. якщо я раніше сам обходив цю компанію по перевезенню десятою стороною, але йшов на зустріч отаким-от потенційним покупцям, то тепер навіть це не заставить мене переступити поріг Нової Пошти.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно