Куріння трави: які можуть бути наслідки для чоловіків

Куріння трави: які можуть бути наслідки для чоловіків?

Куріння трави - наслідки для чоловіків можуть бути незворотні. Зменшується не тільки швидкість пересування і активність сперматозоїдів, але і розвивається еректильна дисфункція. Знижується швидкість росту волосся, можливо раннє облисіння. Шкода від куріння спостерігається не відразу, а через тривалий час. Тому вважається, що марихуана не впливає на організм.

Шкода куріння травички для чоловіків

клінічна картина

першими ознаками куріння трави вважається неадекватне, неконтрольоване поведінка, зміна реакції на те, що відбувається, незрозумілі емоції людини. Але такі симптоми плутають зі станом ейфорії після куріння. Подібні прояви можуть виникати під впливом інших факторів, тому пацієнти не звертають на них уваги.

Більш серйозний вплив травички на чоловічий організм - погіршення мозкової активності і інтелекту, погіршення реакції, занепад активності організму. Дані наслідки куріння травички можуть виникнути без прямої залежності від наркотику. Вони виникають навіть при незначному підвищенні дози вживаної наркотичної суміші за один раз. Подібні побічні ефекти куріння людина не може діагностувати сам. Такі зміни можуть помітити тільки навколишні або фахівці.

Склад марихуани в формулах

Марихуана - це висушені і подрібнені листя і квіти травички. Речовини, зроблені з конопель, мають однакові психотропні діючі речовини - тетрагідроканнабіноли (ТГК). Вони проникають в організм, безпосередньо атакуючи мозок людини. Вчені з`ясували, що найменша доза ТГК, яка здатна викликати почуття розслабленості, легкості і ейфорії у людини, - це 50 мкг / 1 кг маси тіла. Явні прояви психотропної впливу на організм відчуваються після куріння до 150 мкг / кг. Якщо перевищити дозу в 300 мкг / кг, у людини спостерігається порушення свідомості і галюцинації. Між мінімальною кількістю вживаних за 1 раз токсичних речовин і небезпечною для людини концентрацією різниця дуже мала.

Важливо враховувати, що кожен сорт трави має різну концентрацію токсинів в складі. Це призводить до непідконтрольною реакції організму, яка не може бути передбачити ні дилером, ні клієнтом. Кожен раз ефект від куріння може бути різним. За умов непідконтрольного вирощування сильних сортів травички можлива швидка передозування.

Навіть після першого вживання марихуана здатна викликати галюцинації, бачення, негативні почуття і емоції. Психіка при першому вживанні великих доз може бути схильна до негативного впливу. Це головна відмінність трави від інших наркотичних засобів. Алкоголь, опіум, снодійні не дають з першого разу такого сильного ефекту інтоксикації організму з явними психотропними проявами.

Чоловіки, які палили траву один раз, часто відчуває бажання повторити досвід. Це пояснюється тим, що ТГК містять сильні наркотичні речовини, що викликають залежність. Вживання марихуани в більшості випадків стає систематичним. Більш ніж 50% чоловіків в південних країнах залежні від канабіноїдів.

Що відбувається при систематичному вживанні?

Зниження мозкової активності при вживанні марихуани

Тривалий період надходження в організм токсичних речовин при палінні травички супроводжується:

 • погіршенням реакції людини;
 • зниженням мозкової активності;
 • втратою можливості членороздільного спілкування;
 • зниженням активності;
 • схудненням;
 • психічним виснаженням;
 • млявістю, сонливістю;
 • частими проявами психозів.

Подібна симптоматика призводить до інвалідності, порушень свідомості, іноді - комі. Кожен залежний від наркотиків з сильних сортів конопель проходить через стан психопатизации. Незабаром прогресує слабоумство, так як токсичні речовини пошкоджують клітини мозку. Ця стадія залежності називається амотіваціонного синдромом, тому що у хворого відсутнє прагнення до будь-якої фізичної та розумової діяльності.

Погіршення стану курця

Протипоказано куріння чоловікам, які страждають від судинних захворювань. У таких випадках вплив травички прискорює розвиток недоумства. Це відбувається через те, що після куріння в мозку чоловіків сповільнюється рух крові. Така інтоксикація призводить до набряків тканин мозку. Стінки судин уражаються плазмою крові. Нервові клітини стискаються, що призводить до їх дистрофії. Порушується цілісність структури клітинного ядра через хронічної інтоксикації. Подібні патологічні процеси відбуваються у всіх відділах і структурах головного мозку. Така симптоматика призводить до розвитку токсико-дистрофічних енцефалопатії з судинними порушеннями.

При тривалому палінні наркотичних препаратів з конопель відзначаються не тільки психічні розлади. У курця спостерігаються фізичні нездужання:

листя марихуани

 • погана координація в просторі;
 • слабка реакція на зовнішні подразники;
 • низька рухливість очей;
 • погіршення зору;
 • слабке сприйняття кольорів;
 • структурні зміни в сітківці і зорових нервах;
 • ураження каннабиноидами серцево-судинної системи;
 • аритмія, стенокардія;
 • патологічні зміни в системі дихальних шляхів, сильне і незворотний вплив на легені;
 • зміна кольору язика;
 • постійний нежить;
 • набряк піднебінного язичка.

Куріння травички сприяє розвитку інфекцій дихальних шляхів і появи раку легенів. Токсичні речовини необоротно впливають на ендокринну систему людини. Гормональні та секреторні функції слабшають. В першу чергу людина перестає відчувати статевий потяг. Секс не доставляє приємних відчуттів і емоцій. У ранньому віці розвивається імпотенція.

У чоловіків спостерігається розвиток молочних залоз. Це є наслідком низької вироблення тестостерону. Наркомани, залежні від марихуани, схильні до захворювань печінки, в першу чергу гепатитам і цирозу. Часто зустрічається ниркова недостатність. Смертність наркоманів цього типу становить до 30%, так як сукупне розвиток захворювань серцево-судинної, дихальної, харчової систем провокує стрімке зниження життєздатності людини.

Також частими наслідками куріння травички є захворювання інфекційного характеру, так як імунітет чоловіки-наркомана ослаблений токсичними елементами.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
 • Ваш список
  “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно