Насіння марихуани із Голандії

Насіння марихуани із Голандії

Насіння конопель з Голландії славляться стабільністю в культивації та особливо високою якістю вирощуваного стаффа. Не знаєте, які голландське насіння конопель замовити? Ми проведемо короткий порівняльний огляд найпоширеніших в Нідерландах Стрейна, а ви самі вже визначтеся яке насіння конопель купити.

Стрейн
Індіка або сатіва
Висота (см)
Урожайність (г / м2)
ТГК
Amnesia Haze70% сатіва, 30% Індіка80-110650
20%
Northern LightsІндіка
90-120800
20-26%
Super Skunk60% сатіва, 40% Індіка100-150450
19-23%
White Widow60% сатіва, 40% Індіка100-160400
20-22%
Power Plant90% сатіва100-130500
20%

Медичний каннабіс і гровінг

  1. Amnesia Haze - популярна в Голландії марихуана. Є навіть окрема категорія любителів саме Хейза, в тому числі Amnesia Haze. Дія - глибина і ясність думки, просвітлення. Комерційний сорт. Помаранчеві трихоми на яскраво-зеленому, красивий канабіс.
  2. Northern Lights - один з найбільш забійних сортів індика, про NL і деякі інші Стрейна кажуть «однієї затяжки мало, дві - перебір». Генетика NL - чиста афганка з легкої домішкою сатівного тайського ландрейса. Аромат екзотичний. Високоплодовітий Стрейн.
  3. Super Skunk - цей гібрид з переважанням індика вважається психоделічної марихуаною з Стрейна минулого. Super Skunk вивели зворотного схрещування Skunk # 1 з афганка. Батьківські сорти Skunk # 1, нагадаємо, та ж афганка, Acapulco Gold (мексиканська сатіва) і Colombian Gold (сатіва з Колумбії, зрозуміло). Дія - бадьорить і Психоделічне, проти депресії.
  4. White Widow - поєднання бразильського ландрейса сатіва з південної індика дає щільний шар кристалів ТГК на верхніх листках і суцвіттях цього Стрейна. Дія - ейфорія і комунікативність, прилив сил, ясність свідомості.
  5. Power Plant - південноафриканська генетика, сорт позитивний своєю дією (ейфоретіческое), радує також екзотичний деревний аромат. Стимулює фізичну і творчу активність. Відрізняється коротким для сатіва часом дозрівання - 7-9 тижнів.

Де купити хороші насіння конопель з Голландії?

Переваги голландського насіння конопель

Відповідь позитивна. Ціни на насіння конопель голландських сідбанков вище, тому що кожен новий Стрейн в Нідерландах стикається з дуже жорсткою конкуренцією різноманітності інших (в основній своїй масі якісних) сортів. Таким чином, популярність набувають тільки самородки, незвичайні сорти. Справедливості заради, їх розробка починається з набагато більш якісної генетики, зазвичай представляє собою результат не одного покоління селекції.

Замовляйте насіння на «Боб Марлі» і будьте впевнені у високій якості товару і гарантії анонімної доставки.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно