Україна: Назустріч легалізації медичного канабісу

Україна: Назустріч легалізації медичного канабісу

Україна: Назустріч легалізації медичного канабісу

Як йдуть справи з легалізацією марихуани в Україні?

У минулому році за підтримки президента в країні провели опитування, яке показало: більшість українців в тій чи іншій мірі підтримують медичну коноплю. Багато політиків також схвалюють легалізацію медичної марихуани, і цей факт вселяє надію на створення нової галузі, яка дасть серйозний поштовх вперед всій економіці України.

Перед першим кроком назустріч каннапрому, країні належить визначитися з формою нової галузі економіки.

Для України це буде важливий і відповідальний крок, але присутність ТГК в Списку І, нестача кваліфікаційних норм для технічних конопель і КБД, включаючи обмеження на вміст ТГК до 0,08 відсотків, обмежать майбутній ринковий потенціал країни.

Сьогодні влада забороняє використовувати коноплю в лікувальних і рекреаційних цілях.

Брак знань про канабіс або недостатнє визнання привели до появи в українському парламенті ряду пропозицій, які прорисовують майбутні контури медичної легалізації, можливої ​​вже в цьому році.

Кожен законопроект хоча і відрізняється від попереднього, але має одну мету - легалізацію медичних конопель.


Конопляні плани України

  • Перший з них дозволить вирощувати медичний канабіс на місцях і відкрити ринок імпорту конопель. Наголос робиться на багатий досвід сільського господарства України. Розширення меж самостійності для пацієнтів і місцевого бізнесу дозволить розвивати канапром з нуля.
  • Інша пропозиція більше орієнтується на іноземні інвестиції. Сьогодні в країні немає ніяких перешкод для іноземних інвесторів з бажанням увійти в конопляну галузь і стати діяльним учасником.

Даний варіант здатний ускладнити просування місцевого бізнесу, але зате приверне імпорт лікарських препаратів та міжнародну увагу таке необхідне для розвитку галузі.

Наступна пропозиція має на меті дозвіл і регулювання конопляної продукції тільки з низьким вмістом ТГК.

З одного боку, подібний підхід хороший для скептиків, які вбачають в продуктах з високим вмістом ТГК можливість занадто легкого зловживання каннабісом.

З іншого боку, цей шлях може привести до обмеження асортименту доступних ліків та іншої легальної конопляної продукції.

На даний момент процес знаходиться на самому початку шляху, і країна чекає, коли парламент розгляне, обговорить і поставить на голосування основний закон про коноплі. Потім політики вирішать, які плани реалізувати, а які ні.

З прихованим диханням чекають українці легалізації. Тим, кому цікаво вживання медичної марихуани, стежать за розвитком подій і, по можливості, висловлюються і беруть участь в обговоренні актуальної теми.

При будь-якій формі медичної легалізації, у пацієнтів і бажаючих взяти діяльну участь в новій галузі, попереду світле і захоплююче дух майбутнє.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно