Легалайз в Україні

Легалайз в Україні

Мова йде не про повний легалайз, а споживання марихуани тільки в медичних цілях. У 2016 році до Верховної Ради України було подано на розгляд законопроект, який повинен частково легалізувати використання нарковмісних препаратів, в тому числі і коноплі. Поки, на жаль, видимих ​​змін не відчувається. Але як би там не було, в Україні ринок марихуани зростає щорічно, а людей, що споживають цей продукт, стає все більше. Легалізацію канабіса в нашій країні доведеться чекати довго і навіть не через те що цьому всіляко перешкоджають чиновники та інша політична еліта. Тут справа в менталітеті людей. До сих пір в величезної частини населення нашої країни марихуана асоціюється зі страшним важким наркотиком, від якого є залежність і від якого помирають люди, хоча купити насіння конопель можна легально в будь-якому зоомагазині як корм. Практично у всіх державних інформаційних джерелах коноплі виставляються саме в такому ракурсі.

Мало інформації

Людей, які свято вірять в цю маячню, вже практично нічим не можна переконати, так як позначаються результати багаторічної антиконопляної кампанії, яка проводилася, та й продовжує проводитися всередині України.


Взгляд на проблему через призму медицины

Одними із затятих супротивників легалізації канабісу в Україні є медики. Мотивують вони це тим що коноплі почнуть споживати діти і підлітки, але те що зараз ті ж підлітки масово курять сигарети і споживають алкоголь, схоже нікого з наших світил медицини не бентежить. Багатьом нашим людям просто неможливо усвідомити таку річ - як в Європі та інших розвинутих країнах цей "страшний" і "смертельний" наркотик під назвою марихуана вже багато років успішно використовують в медицині для лікування і профілактики багатьох хвороб і тамтешні лікарі можуть виписати не таблетки або уколи, а курс куріння марихуани?

В 2021 про лігалайз медичного канабісу на території України знову заговорили. Комітет ВР, який займається питаннями у сфері охорони здоров'я, висловив підтримку нового законопроекту, націлений на легалізацію медичних конопель

Номер законопроекту про лігалайз медичних конопель - 5596, був запущений 30.06.21 р

Депутати планують розглянути пропозицію до того, як почнуться парламентські канікули. Одним із співавторів законопроекту є О. Стефанишина, депутат партії "Голос". Вона виступила з промовою про те, що запропонований закон спрямований на можливість обороту канабісу не тільки в лікарських, а й наукових цілях

На виступ О. Стефанишиної відреагував депутат А. Холодов (партія "Слуга Народу"). Він запропонував внести правки до законопроекту і розподілити сорти конопель за категоріями, в залежності від мети застосування (в оригінальному законопроекті це пропонувалося робити в залежності від концентрації ТГК).

Варто зазначити, що в квітні 2021 року Кабмін підтримав постанову про видалення зі списку заборонених деяких речовин, приготованих з додаванням канабісу. Зазначені вище лікарські препарати використовувалися для полегшення стану хворих після хіміотерапії. На цей момент про дозвіл вирощування, вживання конопляних шишок в особистих цілях не йдеться.

ИІ наостанок скажу одне - конопляні марші це добре, але наш народ сприймає їх просто як збіговисько торчків. Не готові ми ще до такого. Хоча ні, швидше це свідомість ще дуже багатьох людей не готова прийняти такі речі.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно