English Monsters

English Monsters

Курси англійської для неідеальних людей. Навчаємо за авторською методикою та з монстрячою дисципліною.

Як ми працюємо

English Monsters Jim Carrey

Запам’ятовуємо слова, які даються важко, через асоціації: gullible (довірливий) - Галю, блін, як можна бути такою довірливою?

English Monsters chameleon English Monsters chameleon leg

Ми не скасовуємо жодних правил, але вдягаємо їх у більш людяні слова. наприклад, вчимо інфінітив через “пєльмєшкі”, а дієслово to be - через хамелеонів.

English Monsters remote

наші учні говорять 70% уроку, а в ті дні, коли занять немає, записують тічеру на диктофон однохвилинні історії англійською та отримують фідбек.

English Monsters bike

У багатьох людей алергія на англійську, тому стараємося, щоб ви вчили англійську сміючись. Наприклад, на уроці ми будемо обговорювати, що треба робити першим: чистити зуби чи снідати

English Monsters salt

Ми навмисно створюємо корисні порції стресу, щоби потім він не паралізував вашу англійську поза уроками.

Що ми пропонуємо

Учні про нас

Олександра Говоруха, co-Founder в UTEW Tech Tribe

Колись я ходила до Монстрів на уроки і була сумлінною ученицею, бо не вчити тут просто не можна було! Завжди хотілося дізнатися більше. Монстри подають інформацію так, що її завжди ніби мало, в хорошому сенсі. Так цікаво, що хочеться ще і ще. Нині сюди ж відправила і свою доньку, вона також покращує свої знання за монстрячою системою, і їй подобається. Дуже вдячна школі, а особливо її засновниці Цвітанні, за те, що придумують такі класні штуки і допомагають людям подружитися з англійською :)

Олександра Говоруха, co-Founder в UTEW Tech Tribe

Юлія Бевзенко, менеджер Києва

Англійська приносить мені гроші. Тому я її використовую, вивчаю і вивчатиму далі. Дякую за лайтовий інтенсив із індивідуальних уроків, завдяки якому я тепер точно знаю, де “a”, а де “the”.

Юлія Бевзенко, менеджер Києва

Маша Якуш, засновниця MASHA YAKUSH Tableware

Я никогда не думала, что учить язык можно так легко. Я благодарна Монстрам за их методику и за то, что мой уровень существенно вырос и я больше не путаю времена. Уже год я шаг за шагом улучшаю свой язык, благодаря вам, и не собираюсь останавливаться! Отдельное спасибо создателю и вдохновителю школы Цвитанне Якимечко. You are my best TEACHER!

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно