Сатіва

Сатіва

Осінній розпродаж

Інтернет-магазин Coffeeshop® пропонує купити насіння сатіви в Україні за доступною ціною. У нашому каталозі Ви знайдете як чисті сорти з яскравим high-ефектом, так і гібриди з відточеним генотипом для спрощеної культивації.

Як розпізнати сатіву?

Sativa - підвид посівних конопель Cannabis Sativa. Гурманам, бажаючим дізнатися смак першородних сортів канабісу, рекомендується придбати насіння чистої сатіви. Вони є прямими предками сучасної марихуани, яка прийшла з тропічних і екваторіальних регіонів, Америки, Африки і Південно-Східної Азії.

Класична, «нерозбавлена» сатіва має наступні зовнішні ознаки:

  1. Рослини виростають до 4-4,5 метрів у висоту. Стебло струнке і елегантне, всипане дрібними трихомами, з акуратними латеральними кущиками листя.
  2. Листя вузькі, довгі, загострені, світло-зеленого кольору. У них міститься відносно небагато хлорофілу, завдяки чому вони зацвітають на 11-15 тижні.
  3. Пучки листя розділені між собою на 10-15 см, оголюючи стебло. Сатіва вимоглива до наявності світла, тепла і любить повітря, тому її переважно висаджують на вулиці.
  4. Коренева система йде глибоко під землю. При домашньому обробітку для кожного куща більшості стрейнів потрібна ємність (горщик зі спецволокна) об'ємом на 15-20 л на кожну рослину.

Для різних сортів сатіва характерний свій унікальний аромат. Однак в кожному з них домінуючі тони належать трав'янистим або деревним, гострим нотам, що нагадують східні спеції.

Аборигенні сорти і гібриди з переважанням сатіви від Coffeeshop®

Чиста Sativa для домашньої культивації підходить слабо. У порівнянні з індикою, вона має збільшений вегетативний період і вкрай вимоглива до збереження стійкої температури і певної вологості. Чиста сатіва примхлива і піддається не всім, хоча в результаті завжди винагороджує за працю і терпіння високими врожаями.

У нашому інтернет-магазині можна не тільки дешево купити насіння конопель чисто сативного сорту, але і гібриди з оптимізованими характеристиками. Для змішаних варіантів в залежності від обраного стрейну характерні такі риси:

  1. Оптимізований вегетативний період.
  2. Посилений сатіва-ефект.
  3. Покращений імунітет до шкідників, перепадів температур і помилок гровера при культивації.

Залежно від виду рослини зміст ТГК в чистій сативі варіюється від 10 до 15%, а в гібридах ця цифра перевалює за 20%.

У запахах сативних гібридів все ще переважають трав'яні нотки, які, однак, розбавляються хейзовими ароматами, хвоєю. Деякі стрейни, облагороджені індикою, радують яскравою сумішшю цитрусових і ягідних запахів, лакриці, анісу і інших солодких ароматів.

Терапевтичний потенціал сатіви

Гурмани прагнуть купити насіння конопель сорту сатіва заради підвищувальному high-ефекту. Рослина має церебральний вплив, який проявляється у вигляді підбадьорливого, ейфорійного впливу, який спонукає до творчості і спілкування.

У медичних цілях сативні сорти прописують при боротьбі з панічними атаками, з затяжною депресією, хронічною втомою. Вона допомагає справлятися з мігренню, психологічними розладами, підвищує концентрацію і апетит, наповнює організм енергією і схиляє до позитивного мислення. Допомагає при алкогольних наркотичних ломках.

Де купити насіння канабісу сатіви в Україні?

У нашій країні придбати насіння конопель можна законно і відкрито, адже вони не містять канабіноідів. Високий вміст корисних речовин робить їх корисним супер-фудом, який цінують як спортсмени, так і просто уважні до здоров'я люди.

Coffeeshop® надає великий вибір і можливість купити насіння канабісу сатіви в Києві з доставкою в будь-яке місто світу. Ми гарантуємо високу якість товару, конфіденційність покупки і оперативну відправку перевіреними транспортними компаніями. Кожна посилка упаковується у непримітну, герметичну і захищену від зовнішніх механічних впливів коробку, яка надійно захищає вміст від будь-яких згубних факторів.

Не забувайте, що культивація марихуани в Україні заборонена. Купуючи товари на нашому сайті, Ви погоджуєтеся з тим, що не будете використовувати їх в протизаконних цілях.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно