Насіння коноплі Master-Seed AK-47 Feminised

Насіння коноплі Master-Seed AK-47 Feminised

Насіння коноплі Master-Seed AK-47 Feminised

Серед достоїнств фемінізованого насіння коноплі АК-47 безліч нагород на всесвітніх конкурсах. Продукт вигідно відрізняється легкістю культивації, досягаючи середнього зросту протягом періоду розвитку.Як упакований AK-47?Насіння AK-47 в упаковках фасуванням: "1 насінина", "3 насінини", "5 насінин" і "10 насінин". Такі варіації су. Ще →

Характеристики рослини

Тип сорту фотоперіод (не автоквіт)
Стать 100% жіноча
Висота рослини 0.9 - 1.5 м.
Фенотип переважання Сатіви
Вміст ТГК (THC) 19 - 20%
Цвітіння 75 діб
Цикл життя (аутдор) до кінця жовтня
Урожай 160 г. з рослини

Серед достоїнств фемінізованого насіння коноплі АК-47 безліч нагород на всесвітніх конкурсах. Продукт вигідно відрізняється легкістю культивації, досягаючи середнього зросту протягом періоду розвитку.

Як упакований AK-47?

Насіння AK-47 в упаковках фасуванням: "1 насінина", "3 насінини", "5 насінин" і "10 насінин". Такі варіації сувенірної упаковки дають можливість замовити будь-яку кількість насіння.

Характеристики сорту АК-47

До основних характеристик, що виділяють його серед аналогів, слід віднести чудову опірність хворобам, завдяки відмінному імунітету. Це дозволяє займатися вирощуванням цієї культури практично в будь-яких умовах. Цвітіння чагарників, які ростуть з насіння канабісу АК-47 обмежується максимум 75-ма добами. Творці версії гарантують розкішну продуктивність до шестисот грам на метрі квадратному плантації. Рівень ТГК досягає 20-ти відсотків, що говорить про потужність впливу. Цю фемінізовану культуру вважають до непристойності невимогливою марихуаною, і одночасно оригінально ароматною. Цвітіння протягом скороченого періоду визначається переважно сатівною генетикою. Препарат ефективний для роботи з досягненням комерційного результату.

Сувенірна упаковка! Ці насіння марихуани дозволені до продажу особам, які досягли 18-ти років!

Рекомендації вирощування насіння АК-47

Коноплярі радять при роботі з насінням коноплі AK-47 проявляти максимальну пильність. Постарайтеся приховати від сусідів плантацію цього блискучого сорту, замаскувавши його. Завдяки обмеженій висоті чагарників максимум 150-ти сантиметрів ефективно скористатися методикою культивації в приміщеннях. Рослини радують злегка кучерявими суцвіттями, з густими і одночасно важкими шишками, щільним листям і чудовим запахом. Прислухайтеся до рекомендацій досвідчених коноплярів, які дають поради ближче познайомитися з цим незабутнім представником марихуани.

Особливості ефекту

Найменування цього фемінізованого продукту відповідає потужному впливу. Споживачеві слід підготуватися до тривалого і вкрай приємному впливу. Хоча рослина вважається переважно сатівною, за ефектом вона схожа з представниками Індики.

На 100% фемінізовані насіння коноплі АК-47

Серед переваг, властивих фемінізованому насінню коноплі АК-47, обов'язково слід згадати про численні нагороди, присуджені на всесвітніх турнірах. Фотоперіодична культура проявляє підвищену витривалість в складних умовах зростання, тому вона відповідає культивування практично в будь-яких кліматичних регіонах, надаючи гарантію підвищеної врожайності чудового продукту. Дану продукцію відрізняють завдяки легкості культивування, обумовленої середнім ростом, що досягається на всьому протязі розвитку, а також підвищеної надійності та незмінного досягнення чудового комерційного результату. Подібний генетичний баланс був досягнутий завдяки зусиллям бридерів, що займалися продуктивним та багаторазовим схрещуванням протягом декількох років. Завдяки цьому вдалося отримання унікальної фотоперіодичною культури, що стала визнаним авторитетом серед представників канабісу. Серед переваг даного продукту згадаємо про високий комерційний результат, а також про ефективні цілющі властивості, дуже затребувані в сучасних умовах. Якщо порівнювати з оригінальною ранньою версією культури, даний гібрид виділяється яскравою зовнішністю в поєднанні з жорсткістю та прискореним циклом розвитку.

АК 47 сорт відгуки гроверів і основні параметри

Серед основних характеристик, що виділяють фотоперіодичний різновид канабісу серед аналогів, згадаємо про чудові опірності рослинним захворювань, в поєднанні з відмінним імунітетом, що дозволяє вирощувати зазначену культуру, незалежно від умов зростання. Основні параметри посівного матеріалу визначаються відсутністю автоквітучих властивостей та наявністю в плантації виключно жіночих особин. Солідний діапазон висоти рослини від дев'яноста сантиметрів до півтора метра дозволяє гроверу здійснювати оптимальний вибір майданчика. Величина змісту ТГК може досягати приблизно від 19-ти до 21-го відсотка, що слід визнати дуже солідним рівнем, відповідним потужному та тривалому впливу. Займатися збором дозрілих плодів рекомендується приблизно в останній декаді жовтня, щоб отримати з кожної рослини до 160-ти грам. Важливо керуватися в цьому аспекті кліматичними особливостями вашого регіону та оптимальною для остаточного дозрівання температурою, особливо нічною.

Насіння АК 47: врожайність і рівень ТГК

Недосвідченому конопляру слід підготуватися до уважної робот з посівним матеріалом АК-47, так як не менше сімдесяти п'яти діб триватиме період цвітіння рослин. Виробники даного різновиду надають гарантію розкішної продуктивності з кожного метра квадратного плантації, що досягає приблизно шестисот грам. Приблизний рівень ТГК, що досягає 20%, відповідає потужному впливу, що цінителями марихуани визнається основним параметром.

Про цю фемінізовану культуру відгукуються, як про дуже невибагливу ​​марихуану, хоча вона і володіє оригінальним ароматом. Наявність скороченого періоду цвітіння є переважною властивістю сатівної генетики. З продуктом можна ефективно працювати, досягаючи непоганого комерційного результату. Серед достоїнств, властивих цьому фемінізованому гібриду, варто згадати про енергійність характеру, що поєднується з підвищеною морозостійкістю. Експерти говорять про дану культуру, як про досить швидко квітучу рослину.

Купити насіння АК 47 для індора та аутдору

Виробники,які виробляли рекомендації, коноплярам, радять до вирощування фемінізованого насіння канабісу АК-47 ставитися з максимальною пильністю. Сусідам ні до чого знати про вашу плантацію, представлену цими блискучими рослинами, тому подбайте про її маскування та використовуйте фільтрувальні установки для видалення потужного, що поширюється над плантацією аромату. Чагарники мають обмежену висоту, що не перевищує півтора метра, тому їх цілком реально культивувати за допомогою невеликих приміщень. Головне, продумати особливості освітлювального режиму, подбати про регулярний полив та внесення правильно підібраних підгодівль. Використання гроубокса буде продуктивним при достатньому обсязі, відповідному розвитку кореневої системи. На рослинах, що володіють розгалуженою структурою, розвивається безліч злегка кучерявих суцвіть, що радують густотою та одночасно вагою шишок, щільністю листя та чудовими ароматами.

Сорт АК 47: генетика і медичний ефект

Досвідчені конопляри рекомендують випробувати радість від вирощування цього незабутнього представника марихуани. Якщо говорити про найменування, присвоєне цьому фемінізованому продукту, то воно повністю відповідає потужності впливу. Вживання ідеально поєднується з тривалим та вкрай приємним впливом. Рослини мають переважно властивості сатіви, але дуже схожі з індичними представниками, як щодо зовнішності, так і по відношенню до відповідної якості догляду. Окремо слід згадати про цілющі властивості продукту, що полягають в позбавленні від депресивних станів, мозкової активізації, покращеному настрою, а також в боротьбі з больовими синдромами. Споживач зможе насолодитися солодким ароматом, замішаним на пряних смакових відтінках.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно