Насіння коноплі Master-Seed Auto Lowryder#2 Feminised

Насіння коноплі Master-Seed Auto Lowryder#2 Feminised

Насіння коноплі Master-Seed Auto Lowryder#2 Feminised

Перевагою фемінізованого насіння коноплі Auto Lowryder 2 слід визнати наявність скороченого життєвого циклу. Ця якість сприяла підвищенню популярності даного автоквітучого різновиду серед поціновувачів марихуани.Як упакований Auto Lowryder другої версії?Насіння Auto Lowryder#2 в упаковках фасуванням: "1 насінина", "3 насінини", . Ще →

Характеристики рослини

Тип сорту автоквітучий
Стать 100% жіноча
Висота рослини 0.4 - 0.7 м.
Фенотип Індика/Сатіва/Рудераліс
Вміст ТГК (THC) 15 - 20%
Цвітіння до 45 діб
Життєвий цикл 75 діб
Урожай 50 г. з рослини

Перевагою фемінізованого насіння коноплі Auto Lowryder 2 слід визнати наявність скороченого життєвого циклу. Ця якість сприяла підвищенню популярності даного автоквітучого різновиду серед поціновувачів марихуани.

Як упакований Auto Lowryder другої версії?

Насіння Auto Lowryder#2 в упаковках фасуванням: "1 насінина", "3 насінини", "5 насінин" і "10 насінин". Такі варіації сувенірної упаковки дають можливість замовити будь-яку кількість насіння.

Характеристики скороспілки

Даний штам виділяється невисоким зростом, в межах 70-ти сантиметрів. Хоча в звичайних умовах висота культури не перевищує п'ятдесяти сантиметрів. Параметри визначаються умовами вирощування. Рівень продуктивності може змінюватися відповідно до організації режиму освітлення та іншими, вкрай важливими параметрами.

На рослинах, що виростають з насіння марихуани Auto Lowryder 2 Feminised розвивається безліч міцних і компактних шишок, які щільно притиснуті між собою. Стебло чагарників середнього розміру з блискучими помаранчевими волосками, що створюють блискучу поверхню. На рослинах розвивається єдина кола, що радує одночасно в'язкістю і пухнастістю. Сорт дуже практичний завдяки короткому життєвому циклу, друга назва цього скоростиглого сорту коноплі - "сорокодневка"

Сувенірна упаковка! Ці насіння марихуани дозволені до продажу особам, які досягли 18-ти років!

Як домогтися врожайності від насіння коноплі Лоурайдер 2

Радимо новачкам прислухатися до рекомендацій досвідчених гроверів, які вже працювали з даною автоквітучою версією. Плантація захоплює яскравим листям і величезними бошками. При вирощуванні насіння канабісу Авто лоурайдерів 2 на відкритих майданчиках штам покривається квітами буквально на всіх відгалуженнях. Визначитися зі статтю особин можна після приблизно 20-ти діб розвитку. Відзначимо нормальну реакцію гібрида на користування різними режимами освітлення. Експерти відзначають чудову адаптацію продукту до навколишніх умов.

Саме від якості догляду залежить продуктивність рослин в комплексі з успіхом коноплярів. Рівень якості плодів забезпечується генетичними особливостями цього фемінізованого різновиду. Якщо вирощуванням кущів займатися в невеликих пластикових стаканчика на підвіконні, ви отримаєте обмежену висоту в межах 15-ти сантиметрів, і зможете порадіти за все одному граму продукту з кожного чагарнику. В ідеальних умовах можна розраховувати на отримання близько 50-ти грам з однієї рослини.

Серед важливих параметрів догляду згадаємо про достатню потужності світильників, правильних показниках рН, раціональному обсязі горщиків.

Особливості впливу

Ефект від вживання плодів коноплі 40-ка днівки схожий з високим напливом, потужним і ідеально збалансованим. Куріння рекомендується під час відпочинку. Споживачі відзначають м'якість диму, що містить гаму земляних ноток аромату. Запах неймовірно потужний, з неповторним присмаком.

Лоурайдер сорт опис

Серед достоїнств, характерних фемінізованому насінню канабісу Auto Lowryder 2, варто особливо згадати про скорочений життєвий цикл. Завдяки цій якості даний автоквітучий різновид користується постійною підвищеною популярністю серед фанатів марихуани. При вживанні плодів кожен поціновувач відчує бадьорість та тонізацію, мотивацію, обумовлену творчими устремліннями та прийнятими креативними рішеннями. Плоди захоплюють неймовірно потужним запахом, замішаним на неповторному присмаку. Рекомендується lowryder 2 купити та застосовувати даний різновид марихуани в якості визнаного знеболюючого, протисудомного та спазмолітичного засобу.

Параметри штаму Auto Lowryder

Представлена ​​культура відрізняється компактними розмірами, обмеженими сімдесятьма сантиметрами. Навіть при забезпеченні стандартних умов висота рослин може досягати половини метра. Діапазон параметрів визначається умовами виробництва, що забезпечуються коноплярами. Величина продуктивності змінюється в залежності від організації освітлювального режиму, а також інших, вкрай важливих факторів.

Рослини, що розвиваються з посівного матеріалу канабісу Auto Lowryder 2 Feminised, незмінно захоплюють гроверів численними компактними та міцними шишками, щільно притиснутими між собою. Величина стебла обмежена середніми розмірами, його структура покрита масою блискучих помаранчевих волосків, що створюють унікальну блискучу поверхню. Чагарники розвиваються з єдиною колою, одночасно пухнастою та в'язкою.

Поради виробника Auto Lowryder 2 по досягненню врожайності

Початківцям садівникам слід скористатися рекомендаціями, розробленими досвідченими гроверами, які добре знають цю автоквітучу версію. Чагарники вражають наявністю однакових пропорцій між яскраво-зеленим листям та масою величезних бруньок. Займаючись виробництвом посівного матеріалу Авто Лоурайдер 2 за допомогою відкритих майданчиків, можна спостерігати за покриттям бруньками поверхні всіх відгалужень. Для визначення статевої приналежності особин досить двадцятидобового циклу розвитку. При використанні для підгодівлі хімічних добрив рекомендується постійно користуватися рН-метром, розташованим в безпосередній близькості від рослин.

При визначенні грунту важливо визначитися з його кислотністю, в кращих умовах рівної максимум 6,5. Гібрид виділяється нормальною реакцією на застосування різних освітлювальних режимів. Серед особливостей, пов'язаних з вирощуванням даного гібрида, обов'язково відзначимо його універсальність. Також, на думку експертів, плантація прекрасно адаптована до впливу навколишнього середовища. Завдяки цьому конопляри отримають можливість раціонального вибору, відповідного забезпечення його плантації повноцінністю зростання та розвитку.

Лоурайдер 2: важливість якісного догляду

Існує пряма залежність між якісним доглядом та продуктивністю даної фемінізованої культури, а також досягненням коноплярів комерційного результату. Високі параметри якості стиглих плодів залежать від генетичних особливостей, що характеризують даний автоцветучий різновид канабісу. Якщо для виробництва чагарників скористатися невеликими пластиковими стаканчиками, встановленими на підвіконні закритого приміщення, рослини будуть відрізнятися обмеженою п'ятнадцятисантиметровою висотою.

Тоді коноплярам доведеться захоплюватися кожним грамом продукту, дозрілим на чагарниках. Якщо ж забезпечити культивацію ідеальними умовами, на кожній рослині можна отримати приблизно п'ятдесят грам плодів солідної якості. Одним з найважливіших аспектів підвищення продуктивності визнають достатню потужність світильників, в поєднанні з правильними показниками рН, та раціональним обсягом горщиків.

Медичний ефект Lowryder 2

Вживання плодів цієї автоквітучої культури відповідає високому напливу, потужному та ідеально збалансованому ефекту. Фахівці радять займатися курінням в обстановці відпочинку. Найвибагливіші цінителі особливо згадують про м'якість диму, насиченого земляними відтінками аромату. Варто відзначити ефективність медичного застосування даного продукту. Даний штам є засобом, що використовується для боротьби проти меланхолії, депресивних проявів, підвищеної тривожності, дистимії, нервового виснаження та інших аналогічних станів.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно