Насіння конопель з Голландії

Насіння конопель з Голландії

4

Рейтинг:
Based on 1 reviews.

Lowryder auto

Рейтинг:
Based on 8 reviews.

Auto Gonzales

Рейтинг:
Based on 5 reviews.

Auto De Smet

Рейтинг:
Based on 2 reviews.

Auto Hell Fire

Рейтинг:
Based on 1 reviews.

Auto Hobbit

Рейтинг:
Based on 1 reviews.

Auto Geoffrey

Auto Afghanka

Рейтинг:
Based on 15 reviews.

Auto Killer Dutch

Рейтинг:
Based on 9 reviews.

Auto Magdalena

Рейтинг:
Based on 1 reviews.

Biddy-Early Fem

Bubba-Kush Auto Fem

Haze Auto Fem

Сорт Northern Light Auto

Рейтинг:
Based on 1 reviews.

Rastaman Dreams Feminised

Рейтинг:
Based on 3 reviews.

Особливості вибору

Кожен покупець при виборі товару керується, виходячи зі своїх критеріїв та вподобань. Однак основні вимоги замовників в більшості збігаються. Природним бажанням покупців є придбання якісного насіння за прийнятною ціною. Це з повною упевненістю можна сказати про насіння канабісу з Голландії, яке представлене в цьому розділі, оскільки в нашому інтернет-магазині ви маєте можливість в будь-який зручний для вас час купити насіння голландських конопель за демократичними цінами.

Також однією з головних характеристик, які безпосередньо впливають на остаточний вибір покупців, є потенційна врожайність, яку мають сорти голландської марихуани. В середньому вихід готового продукту знаходиться в діапазоні від 400 до 550 г/м 2 . З огляду на низьку вартість насіння, така врожайність задовольнить потреби багатьох гроверів, особливо тих, хто тільки почав займатися цією захоплюючою справою.

Більшості новачків на перших порах краще купувати автоцвіти. Для них сідбанк пропонує відмінне насіння автоквітучих сортів, які досить швидко дають урожай. Завдяки генетичним особливостям кущі відрізняються стійкістю до шкідників і хвороб. Висота рослин становить 50 – 70 см, що зручно при вирощуванні як в індорі, так і у відкритому ґрунті.

Також при виборі, в залежності від того, який ефект очікується, обов'язково враховуються генотип і фенотип сорту. У розділі представлене голландське насіння марихуани з різним процентним співвідношенням Індіки та Сатіви. Для розслаблення та відпочинку від щоденної суєти підійдуть сорти з переважанням Індіки, а ті, хто хоче відчути прилив сил та енергії – вибирає Сатіву.

Ще однією важливою характеристикою, на яку обов'язково звертають увагу – це вміст ТГК. Сорти від Голландії відрізняються високим відсотковим співвідношенням цієї речовини, яка знаходиться в діапазоні від 18 до 26 відсотків, що вважається високим показником.

Якщо ви зацікавлені в покупці насіння голландських конопель високої якості з різноманітними характеристиками, то реалізувати свої наміри ви зможете в нашому інтернет-магазині Smile Seeds.

Досвідчені гровер віддають перевагу насінню з Нідерландів

Незважаючи на те, що на ринку сьогодні спостерігається велика різноманітність зерен, гровер воліють купувати насіння марихуани з Голландії. Досвідчені вже не раз переконавшись в тому, що виходить відмінний результат, від добра, добра не шукають, а ті, які тільки починають великотрудний і захоплюючий шлях в гровінге, не хочуть ризикувати і довіряються надійності і авторитету виробників з Нідерландів.

Основні переваги

Для того, щоб гарантувати високу якість насіння, селекціонери цілеспрямовано працюють над поліпшенням характеристик сортів і виведенням нових.

З насіння, яке представлене в розділі, виростають міцні невибагливі кущі, які відмінно адаптуються до умов вирощування як в індорі, так і у відкритому ґрунті, мають сильний імунітет проти поширених інфекцій, що позитивно впливає на врожайність.

Автоцвіти розвиваються і дають урожай протягом нетривалого періоду часу. Це дає можливість гроверу при вирощуванні в індорі отримувати 3 – 4 харвести на рік. З огляду на низькі ціни на насіння, їх культивація стає дуже вигідною.

У сідбанку приділяють особливу увагу відбору насіння. Перед тим, як відправити його замовнику, воно проходить ретельну перевірку на наявність пошкоджень, калібрується і тільки після цього упаковується в герметичні пакети. Це забезпечує практично 100-відсоткову схожість насіння.

Вся представлена ​​інформація носить виключно ознайомчий характер. Вікове обмеження –18+.

Найвідоміші фірми

Купити насіння конопель з Голландії можна в нашому інтернет-магазині. Великий вибір зерен від найзнаменитіших і іменитих голландських сідбанков.

Величезний асортимент пропонує своїм клієнтам відома компанія - Amsterdam Seeds. За багато років діяльності цей сідбанк заробив репутацію надійного поставшиков, якість насіння не береться жодним сумнівам, оскільки понад два десятиліття наполегливої ​​праці фахівців компанії по виведенню нових, поліпшених сортів канабісу не могли пройти безрезультатно.

Barney's Farm - знаменитий сідбанк про який знають всі, хто може сказати про себе, що він гровер з великим або не дуже стажем. Сорок перемог на різних Кубка канабісу - красномовно говорять самі за себе.

Насіння голландських конопель, які пропонує фірма, мають унікальні властивості, високо цінуються Гровер по всьому світу.

Фахівці ще однієї голландської компанії Green House Seeds відзначилися тим, що сконструювали спеціальний пристрій, щоб автоматизувати сортування насіння. За свої селекційні розробки компанія була нагороджена понад п'ятдесят разів.

Звичайно існує і багато інших виробників, це дає можливість вибирати відповідно до своїх смаків і вподобань.

Ціна на насіння канабісу з Голландії

Наш інтернет-магазин пропонує купити насіння марихуани з Голландії. Заходьте на наш сайт в будь-який зручний час і вибирайте з вподобаних сортів. Якщо є питання, можна зателефонувати консультанту або написати в чат і утруднення буде швидко подолано. Зручні способи оплати та своєчасне постачання по всій країні.

Купити насіння з Голландії

Заходьте до нас тоді, коли вам буде зручно. Знайомтеся з представленим асортиментом насіння, його властивостями і вибирайте те, яке найбільш сподобалось. Оформлене вами замовлення буде оперативно опрацьовано і відправлено. Логістична компанія здійснює доставку до будь-якої точки країни. Зв'язатися з нами можна через сайт або телефоном.

Насіння конопель з Голландії в Україні

Які відмінності голландського насіння від інших?

Традиційно голландське насіння по праву вважається найкращим у світі. Фахівці високого класу нідерландських сідбанків системно працюють над поліпшенням існуючих і виведенням нових сортів канабісу. Їх унікальність і висока якість підтверджується численними нагородами та перемогами на Кубках канабісу, а також великою популярністю серед гроверів. Виробники з Нідерландів пропонують покупцям широкий асортимент сортів конопель з різноманітними властивостями за демократичними цінами.

Які переваги голландського насіння?

Голландське насіння характеризуються високою енергією проростання і практично стовідсотковою схожістю. З них виростають міцні кущі з високим рівнем адаптації до несприятливих погодних умов, ймовірність яких при вирощуванні в аутдорі досить велика. Потужний імунітет захищає рослини від негативного впливу фітопатогенів і забезпечує високу врожайність, яка становить 400 – 600 грам готового продукту з квадратного метра. Різні співвідношення індіки і сатіви дають можливість легко підібрати відповідний сорт.

Для кого підійде голландське насіння?

Кожний гровер, незалежно від того чи має він великий досвід або новачок, обов'язково знайде для себе відповідне голландське насіння і відчує потужний ефект готового продукту, кожен з яких має приємний аромат і оригінальні смакові нотки. Сорти від нідерландських сідбанків відрізняються великим вмістом ТГК, який становить від 18 до 26%. Новачки гровінгу для набуття практичного досвіду легко підберуть для себе невибагливі автоцвіти.

Які умови доставки?

Після того, як ви оформите замовлення на покупку голландського насіння в нашому інтернет-магазині, будьте впевнені, товар доставлять вам в найкоротші терміни. Замовлення оплачувати можна накладеним платежем або по передоплаті.

Доставку до будь-якої точки країни робить логістична компанія «Нова пошта».

Вся информация и сведения сорта используется исключительно для ознакомительной информации и не несет какую-либо пропаганду.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно