Індики купити

Індика

Осінній розпродаж

Шанувальники глибокого розслабляючого ефекту можуть придбати насіння індики в Україні в інтернет-магазині Coffeeshop®. У нашому каталозі представлені товари від найбільших сідбанків Південної Америки і Європи. Тут ви знайдете як чисті, максимально наближені до ранніх ландрейсам сорти, так і індика-домінантні стрейни з посиленою генетикою - переможці міжнародних кубків і молоді гібриди які подають надії за розумною ціною і з доставкою по всьому Світу.

Як розпізнати індику?

Цей підвид конопель прийшов з Пакистану, Афганістану та Індії, де був поширений дуже локально і свого часу був ендеміком. Cannabis Indica пристосована до дозрівання в умовах короткого літа, що позначилося на вегетативному періоді рослини: в чистих сортах він досягає 4 місяці, а деякі гібриди здатні порадувати рясним харвестом на 70 день після висадки в грунт.

Зовні, по запаху і виробленому ефекту індика сильно відрізняється від сатіви:

 1. Пірамідальні кущі рослини кремезні і щільні, їх стебла покриті пухнастими трихомами. Висота рослини варіюється від 15 см до 1,2 м, завдяки чому вони чудово підходять для індорного вирощування.
 2. Через високий вміст хлорофілу листя рослини округлені, мають глибокий зелений колір, що нагадує багатий мармур. У деяких сортів колір змінюється в період цвітіння, коли навколо шишок на листях утворюється червонуватий або фіолетовий ареал.
 3. Міжвузля майже не рознесені, щільно облягають стебло і в рідкісних гібридах досягають 7,5 см.
 4. Цвітіння індики проходить ефективніше, ніж у сатіви: шишки розташовані густіше, їх розмір більше, а запах - більш насичений.
 5. Рослина виділяє цілу гаму ароматів - від благородного сиру, ягід або цитруса до важкого сканку і вогкості.

Дорослий кущ рясно вкритий пахучою смолою, яка відлякує паразитів. В цілому рослина краще чинить опір навалі комах і зопріванню, ніж вразлива сатіва, і дає більш значні врожаї. Особливо життєлюбні стрейни здатні нагородити гровера за працю такою кількістю смоли і шишок, від великої кількості яких рослина гнеться до землі і вимагає додаткової підтримки.

Терапевтичний потенціал індики

Сьогодні Indica поширена повсюдно завдяки особливому седативному впливу і сильному терапевтичного ефекту, який використовується для лікування багатьох фізіологічних і психологічних недуг. Можна купити насіння конопель індики для досягнення наступних дій:

 1. Рослина допомагає розслабитися і відпустити думки, тому прописується для боротьби з психологічними захворюваннями, які супроводжуються гнітючим важким станом тривожності і паніки.
 2. Індіка сприяє появі апетиту, що допомагає хворим на анорексію і людям, що страждають харчовими розладами.
 3. У країнах, де вживання марихуани дозволено, лікарі прописують медичні сорти канабісу з високим вмістом генів індики для усунення проблем з безсонням, боротьби з мігренню і спазмами, від навали панічних атак і від похмілля.

Ефект, створюваний індикою, називається body-stone, адже він викликає заспокоєння і бажання провести час в самоспогляданні. Конопля з седативним впливом створює відчуття безтурботності, сприяє зануренню в філософські роздуми і розкриттю творчого потенціалу.

Насіння індика від Coffeeshop®

Вибрати та купити елітне насіння канабісу, марихуани в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині:

 1. Пропонуємо великий вибір якісної чистої індики і поліпшених сортів з відрегульованим світловим періодом, посиленою продуктивністю і розширеною смако-ароматичною гамою.
 2. Відправляємо насіння індики по Україні та в інші країни в найкоротші терміни.
 3. Оформляємо товари в непримітні, але надійні пакунки, захищені від механічних пошкоджень і від вологи.
 4. Гарантуємо конфіденційність покупки.

Чи легально купувати насіння конопель в Україні?

У більшості країн, де вирощування і вживання марихуани переслідується за законом, насіння конопель залишаються легальним товаром. На відміну від самих рослин, смоли і шишок, в насінні канабісу відсутні наркотичні речовини, а їх товарообіг і зберігання розцінюється як придбання продуктів харчування або сувенірів.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
 • Ваш список
  “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно