Баблер

Баблери

Перламутровий баблер з ф'юмінгом, 16 смПерламутровий баблер з ф'юмінгом, 16 см

Баблери \ бабблер [з англ. bubbler – фонтанчик для пиття] – це надзвичайно популярний курильний девайс, адже він поєднує портативність і простоту скляної трубочки з м’яким курінням бонга. Своєрідний міні кальян, баблер-трубка – як його тільки не називають через його унікальні характеристики.

Чим відрізняються баблери від бонга

Якщо ми порівняємо баблери і бонг, то ключовою відмінністю буде розмір, баблери це портативний і компактний девайс і тому він набагато непомітніше і простіше у використанні. Загальна риса бонга і баблера полягає в тому, що і в бонгу, і в баблерах відбувається пом’якшення диму, завдяки фільтрації води. Якщо порівнювати баблери з трубкою, ключова відмінність буде заключатися також в використанні фільтрації води. Як класична spoon-трубка, баблери невеликі та їх легко носити з собою, але баблери додають фільтрацію води для поліпшення процесу куріння. Ефект від куріння через баблери порадує вас нітрохи не гірше, ніж через «водний», а габаритні розміри стануть прекрасною перевагою комфортного переміщення, навіщо бігти за пластиковою пляшкою і шоколадкою в магазин, коли можна дістати зі свого рюкзачка красивий, стильний і зручний скляний баблер, хіба це не класно?

З чого складаються баблери

Архітектура девайса це мундштук, чаша, підставка і камера для води, також баблери можуть містити турбо-отвір для регулювання потоку диму і перколятор, мета якого фільтрація, охолодження і зволоження диму.

Види баблерів

Баблери для куріння бувають самих різних розмірів і форм, кольорів і стилів. У нашому магазині ви можете купити баблери з боросилікатного скла товщиною 3,1-4 мм, а що стосується цінового діапозона, то ви можете стати власником приголомшливої яскравої моделі нового баблери всього від 200 грн – це дуже вигідна пропозиція для тих, хто хотів би перейти на скло та зробити цей процес не занадто витратним.

Як використовувати баблери

Крок 1: Підготуйте даний пристрій для запуску

Перш ніж курити, потрібно додати води. Скільки? Це залежить від розміру камери, призначеної для заповнення водою. Більше води означає більше фільтрації, але це також може привести до утворення бризок і затоплення суцвіть, тому будьте уважні. Ви легко можете перевірити чи достатню кількість води ви використовуєте, спробувавши «покурити», просто зробіть вдих як при курінні, якщо немає бризок і вода не виступає через отвори і при цьому камера заповнена на половину – ви все зробили правильно;

Крок 2: Підготуйте паливо

Подрібніть трохи лікарського засобу за допомогою гріндера (Крешер), так як він найбільш рівномірно справляється з роботою, і помістіть його в чашу. Якщо у вас немає гріндера, ви можете використовувати ножиці або навіть пальці. Який метод ви б не вибрали, мета полягає в одному: подрібнити квіти на маленькі шматочки однакового розміру;

Крок 3: Пристебніть ремені

Якщо у вашого баблера є турбо-отвір для регулювання потоку диму, закрийте його пальцем, після чого піддайте вогнику і втягуйте дим, контролюючи тягу і потік диму за допомогою турбо-отвору;

Крок 4: «Полетіли»

Після того як девайс наповниться димом, вам потрібно витягнути його. Відпустіть палець від турбо-отвору або підніміть знімну частину – чашу (актуально для моделей з мобільними чашами) і потім вдихніть решту диму.

Як чистити баблери

Для того щоб почистити девайс існує безліч способів, ось самі «робочі»:

1) За допомогою спеціального засобу для чищення девайсів;Найшвидший і якісний спосіб, просто насипте в ваш баблери засіб і залийте гарячою водою, залиште на 5 хвилин, а після сполосніть водою і насолоджуйтеся чистотою.

2) Ізопропіловий спирт + сіль;

Спирт руйнує липку смолу, а сіль діє як відлущуючий компонент. Помістіть чашу в пластиковий пакет з невеликою кількістю спирту і морської солі, в бонг також налийте спирт і сіль, акуратно струсіть і залиште на 10-20 хвилин. При необхідності повторіть процедуру і сполосніть водою.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно