Вирощування коноплі

Вирощування коноплі

Вирощування коноплі та догляд.

В Україні найпоширеніші два сорти коноплі: коноплі звичайні (посівні), що використовуються для одержання волокна і насіння; індійська конопля (гашишна), яку культивують для отримання з листя наркотичних речовин (марихуани).

Перш, ніж замовити насіння коноплі, потрібно визначитися, де і як буде відбуватися вирощування. Купити насіння конопель можна практично в будь-якому магазині – купівля насіння цілком легальна. Тобто, покупка або продаж насіння коноплі не переслідується законом.

Вдома ви можете зберігати насіння зі спокійною совістю! А от за вирощування коноплі більше десяти рослин — настає кримінальна відповідальність, варто задуматися!

При вирощуванні коноплі на відкритому повітрі знання життєвого циклу не так необхідно, просто потрібно вибрати сорт конопель, пристосований до потрібної широти. А ось для тих, хто думає вирощувати коноплю в домашніх умовах, треба вміти маніпулювати рослиною.

Як посадити коноплі?

Та дуже просто! Пророщування насіння коноплі зазвичай не викликає проблем навіть у початківців, 90% високоякісного насіння конопель проростають. Щоб проростити насіння конопель, візьміть блюдце і два шматки вати, налийте в блюдце води так, щоб повністю промокли обидва шари вати, покладіть між ними насіння конопель і перевіряйте декілька разів на день, щоб вата не висихала. Поставте в тепле місце, щоб прискорити проростання. Насіння повинні показати маленький білий корінь, це відбувається в інтервалі від доби до семи днів. Як тільки з’явився корінь марихуани, садіть проросток в землю на глибину приблизно півтора сантиметрів, і максимум через тиждень побачите перші сходи конопель.

Щоб домогтися бажаної кількості рослин, садіть завжди більшу кількість насіння: одне може не прорости, інші можуть виявитися чоловічими. Для проростання конопель у домашніх умовах можна використовувати маленькі горщики, підійде обрізана пластикова пляшка або пакет із-під молока. Щоб мінімізувати шок, який відчувають коноплі після трансплантації, пересаджуйте їх після 5-7 днів життя, поки вони мають маленький основний корінь, який дуже швидко зростає. Пересаджувати саджанець марихуани дуже легко: можна столовою ложкою, віткнувши її в землю на відстані 2-4 сантиметри від стебла конопель і на 5-7 сантиметрів в глибину, натисніть на кінець ложки, як на важіль. Отриману грудку землі помістіть в новий горщик з мокрою землею таким чином, щоб стебло рослини опинилося на колишній глибині, потім рясно полийте. Запам’ятайте: пересаджуйте як можна менше, так як рослина при цьому відчуває шок.

Добрива для того, щоб виростити коноплі потрібні різні. У більшості випадків вирощують коноплі тільки на органічних добривах. Можливо вирощувати повністю здорові коноплі зовсім без добавки добрив, особливо на відкритому повітрі, але щоб збільшити врожайність, прискорити зростання та позбавити рослину від дефіциту різних речовин, краще все-таки додати трохи органічних добрив (гній, компост тощо).

Під час зростання коноплі не слід забувати про догляд, полив у жарку погоду. Розпушування ґрунту потрібно проводити декілька разів на сезон. Перше після появи перших бур’янів, на глибину до шести сантиметрів. Наступне розпушування можна проводити глибше на пару сантиметрів. А взагалі від бур’янів коноплі можна обробити гербіцидами, що вносяться в ґрунт перед посівом.

Головним шкідником коноплі є — конопляна блоха. Щоб її позбутися, та не допустити появи інших шкідників та хвороб, коноплі слід обробити 20%-м метафосом, або 50%-м метатионом.

Щодо правильного запилення коноплі та отримання насіння (шишок), збір врожаю, то це вже інша тема.

Пожалуйста, войдите для комментирования
Ваш ответ
Код защиты:
captcha
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Описание
Auto Opium Feminised
  • Ваш список
    “Список желаний” пуст
Нет просмотренных товаров
Найдено 5 Показать
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно